Bezpieczenstwo
Dane rezerwującego bilet lotniczy online są całkowicie szyfrowane aby każdy klient korzystający z naszego systemu rezerwacji mógł czuć się bezpiecznie.
Nasz system rezerwacji online działa dzięki rezerwacjom lotniczym firmy PBP Kielce i dlatego adres strony na której dokonuje się rezerwacja może być inny niż rozpoczynający się domeną travelpartner.pl.
Jest to jednak całkowicie normalne i nie należy się obawiać braku bezpieczeństwa.

Istnieje łatwy sposób na sprawdzenie czy nasze połączenie z serwisem jest szyfrowane poprzez protokół HTTPS.W przypadku przeglądarki Firefox:

Klikamy prawym przyciskiem myszy wewnątrz ramki z danymi pasażerów, a następnie najeźdzamy kursorem na opcję Ramka i po rozwinięciu klikamy opcję "Pokaż informacje o ramce".

Jeśli w nowym oknie linijka URL: rozpoczyna się od https:// to oznacza, że system szyfrowania działa i jest prawidłowy.W przypadku przeglądarki Internet Explorer:

Po wejściu na stronę rezerwacji biletów lotniczych online klikamy prawym przyciskiem myszy w obrębie panelu wyszukiwania a następnie klikamy opcję właściwości.

Po ukazaniu się okna właściwości możemy zwrócić uwagę czy protokół to HTTPS. Jeśli tak to możemy mieć pewność że dane są szyfrowane prawidłowo.