Rezerwacja grupowa

Bezpieczenstwo

Dane rezerwującego bilet lotniczy online są całkowicie szyfrowane aby każdy klient korzystający z naszego systemu rezerwacji mógł czuć się bezpiecznie.
Nasz system rezerwacji online działa dzięki rezerwacjom lotniczym firmy PBP Kielce i dlatego adres strony na której dokonuje się rezerwacja może być inny niż rozpoczynający się domeną travelpartner.pl.
Jest to jednak całkowicie normalne i nie należy się obawiać braku bezpieczeństwa.

Istnieje łatwy sposób na sprawdzenie czy nasze połączenie z serwisem jest szyfrowane poprzez protokół HTTPS.

W przypadku przeglądarki Firefox:

Klikamy prawym przyciskiem myszy wewnątrz ramki z danymi pasażerów, a następnie najeźdzamy kursorem na opcję Ramka i po rozwinięciu klikamy opcję "Pokaż informacje o ramce".

Jeśli w nowym oknie linijka URL: rozpoczyna się od https:// to oznacza, że system szyfrowania działa i jest prawidłowy.
 W przypadku przeglądarki Internet Explorer:

Po wejściu na stronę rezerwacji biletów lotniczych online klikamy prawym przyciskiem myszy w obrębie panelu wyszukiwania a następnie klikamy opcję właściwości.

Po ukazaniu się okna właściwości możemy zwrócić uwagę czy protokół to HTTPS. Jeśli tak to możemy mieć pewność że dane są szyfrowane prawidłowo.
 

Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.