Rezerwacja grupowa

O nas

Podróże to nasza pasja, a naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie. Ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte w branży turystycznej oraz zarządzaniu projektami w międzynarodowych korporacjach doprowadziły do powstania Trivium Travel. Rozumiemy, iż istniejemy tylko dzięki naszym zadowolonym Klientom i dla nich pracujemy. Komfort, bezpieczeństwo oraz nowe pomysły i rozwiązania zapewniają nam ciągły rozwój i pozytywnie zaskakują naszych stałych Klientów. Potwierdza to zaufanie oraz lojalność jakimi nas Państwo obdarzają, powierzając zapewnienie opieki na każdym etapem organizowanej podróży.

 

Spółka Trivium Travel dokłada wszelkich starań, aby świadczone usługi były zawsze na najwyższym poziomie, a dokonywane wybory w pełni spełniały Państwa oczekiwania. Naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja i zadowolenie ze zrealizowanej usługi. Cechuje nas indywidualne podejście do potrzeb Klienta, stąd duże zróżnicowanie i podział oferowanych obiektów nie tylko na poziomie kategorii, ale specyficznych preferencji takich jak: hotele nad morzem, hotele w górach, zamki i pałace oraz uzdrowiska i spa.


Mocne strony naszej oferty:
  • noclegi po najniższych cenach w Polsce (nawet o 80% niższych od cen obowiązujących bezpośrednio w hotelach i na innych stronach),
  • największa baza hoteli w kraju - ponad 50 000 obiektów z Polski i ponad 2 500 000 z całego świata,
  • brak dodatkowych opłat oraz prowizji,
  • dedykowana obsługa dla każdego Klienta,
  • największa liczba dostępnych hoteli i pokoi na każdy termin dzięki dostępowi do ofert z kilkudziesięciu systemów rezerwacyjnych,
  • miliony ofert połączeń lotniczych wszystkich przewoźników,
  • dla firm możliwość rezerwacji wynajmu samochodów, biletów kolejowych, promowych, ubezpieczeń,
  • program lojalnościowy Travel Premium Club,
  • bony rabatowe o wartości nawet do 200 PLN,
  • co miesiąc do wygrania atrakcyjne pobyty weekendowe dla dwóch osób.

Oferujemy Państwu także kompleksową obsługę firmy w zakresie rezerwacji hotelowych w Polsce jak i na całym świecie. Zajmujemy się rezerwacjami indywidualnymi, grupowymi, wynajmem sal konferencyjnych i przygotowywaniem ofert wyjazdów motywacyjnych. W biznesie kluczową rolę odgrywa profesjonalizm oraz precyzja działania. Wychodząc naprzeciw stawianym oczekiwaniom, przed podjęciem współpracy dokładnie zapoznajemy się z profilem firmy Klienta, zasadami funkcjonowania na rynku oraz sugestiami, tak aby osiągnąć zadowalający poziom satysfakcji ze świadczonych usług. Jeżeli chcą Państwo zredukować koszty obsługi podróży służbowych w swojej firmie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: podróże służbowe dla firm.

 

Każdego dnia zespół wykwalifikowanych pracowników dokłada wszelkich starań, aby nawet najbardziej wymagający Klient znalazł ofertę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

 

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.