Rezerwacja grupowa

Rezerwacja grupowa

Rezerwacje grupowe mogą być dokonywane dla minimum 8 osób.

Rezerwacja grupowa jest dokonywana za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta (nie automatycznie). Wpisz jak największą liczbę szczegółów dotyczących planowanej rezerwacji. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Za przygotowanie oferty pobytu grupowego pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 50 - 200 zł w zależności od skomplikowania zamówienia (nie dotyczy stałych Klientów, którzy mają z nami podpisaną umowę współpracy). Kaucja jest zwracana gdy zrealizują Państwo za naszym pośrednictwem jedną z zaproponowanych ofert spełniających poniżej określone kryteria lub w przypadku niemożności przedstawienia przez nas oferty zgodnej z wymienionymi oczekiwaniami.
Tylko u nas: za wybranie i zrealizowanie przygotowanej przez nas oferty otrzymają Państwo bony rabatowe o łącznej wartości 5% ceny wybranej oferty oraz podwójną liczbę punktów w programie lojalnościowym Travel Premium Club.

Prosimy o podanie daty przyjazdu minimum tydzień przed.

Struktura pokoi

1 osobowe
Ilość pokoi:
2 osobowe TWIN
Ilość pokoi:
Pokoje TWIN - pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
2 osobowe DBL
Ilość pokoi:
Pokoje DBL - pokój z 1 łóżkiem podwójnym
Ilość pokoi:

Dane do kontaktu

/

Dane dotyczące firmy:
(obowiązkowe jeśli rezerwacja dotyczy firmy)

/

Dokonując wstępnej rezerwacji, po jej potwierdzeniu przez biuro, zostaniecie Państwo poinformowani o dalszych krokach rezerwacji.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trivium Travel Sp. z o.o. (ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków), moich danych osobowych w celu realizacji zgłoszenia w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności

Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.