Rezerwacja grupowa

Travel Premium Club


Program Travel Premium Club został stworzony dla osób/firm, które oprócz podróżowania po Polsce i świecie chcą przy okazji zdobywać wiele interesujących nagród.

W Travel Premium Club możesz znaleźć się w każdej chwili
– wystarczy zarejestrować się na naszej stronie!

Zarejestruj się teraz, a już na sam początek otrzymasz 1000 pkt gratis!

Aby otrzymywać punkty trzeba pamiętać by podczas dokonywania rezerwacji być zalogowanym na stronie. Zebrane na koncie punkty można wymienić na nagrody, które sam wybierasz!

Na stronie TravelPartner.pl możesz zarezerwować oferty tysięcy hoteli z kilkudziesięciu systemów rezerwacyjnych.

Dodatkowo tylko u nas za rezerwacje ofert m.in. z systemów: booking.com, hrs.pl czy hotele.pl dostaniesz punkty (wymieniane na nagrody) oraz bony rabatowe (od 5 zł do 200 zł) na kolejne rezerwacje, oczywiście pod warunkiem, że będziesz ich dokonywał poprzez nasz serwis!

Tak więc rezerwując u nas oferty, które są dostępne na innych stronach, masz dodatkowe korzyści zarówno finansowe (rezerwujesz po najniższych dostępnych cenach), jak i rzeczowe (otrzymujesz atrakcyjne nagrody).Pamiętaj też o tym, że rejestracja na stronie TravelPartner.pl jest tożsama z rejestracją w programie Travel Premium Club – używasz jednego loginu i hasła!

Korzyści z przystąpienia:

  • Ty i wybrane przez Ciebie bliskie osoby lub pracownicy Twojej firmy razem zbieracie punkty na jedno wspólne konto. Dokonując rezerwacji na naszych stronach hoteli i biletów lotniczych, wspólnie zbieracie punkty Travel Premium Club. Dzięki temu szybciej rośniej ilość zbieranych punktów i szybciej wymieniasz je na nagrody.

  • Uczestnicy programu Travel Premium Club zbierają punkty i otrzymują nagrody szybciej niż w innych programach tego typu. W przypadku rezerwacji hoteli stosujemy prosty przelicznik 1 zł = 1 pkt, a 100 pkt = 1 zł na nagrody. Czyli np. za 500 zł wydane na rezerwację otrzymujesz 5 zł (500 pkt) do zrealizowania na nagrody.

  • Punkty standardowe w programie Travel Premium Club otrzymujesz zgodnie z Tabelą przeliczeniową punktów, dokonując rezerwacji na naszych stronach lub pisząc posty na naszym forum turystycznym.

  • Oprócz punktów standardowych możesz zbierać punkty bonusowe, którymi premiujemy rezerwacje noclegów w wybranych hotelach i loty na wybranych trasach. W ten sposób liczba punktów na Twoim koncie będzie rosła zdecydowanie szybciej. Punkty bonusowe zbierane są niezależnie od punktów standardowych.

  • Mając odpowiednią ilość punktów możesz wymienić je na nagrodę, którą sam wybierzesz z ofert kilku największych sklepów internetowych w Polsce (szczegóły w zakładce Katalog nagród). Możesz wybierać spośród tysięcy różnych nagród - są to książki, filmy, sprzęt sportowy, sprzęt komputerowy, sprzęt AGD i RTV, darmowe kampanie reklamowe oraz wiele innych.

Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.