Hotel Wodnik

Miejscowość Słok k. Bełchatowa 3
97-413 Bełchatów
Ceny już od 162 PLN
Średnia cena rezerwacji: 162 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
7.1/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (40)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Wodnik - Opis hotelu

Położenie - Hotel Wodnik

Nad samym brzegiem czystych wód zalewu Słok, w otoczeniu pięknej zieleni pachnących, sosnowych lasów, wkomponowany jest hotel 'Wodnik'. Dzięki otaczającej przyrodzie, każdy Gość hotelu znajdzie chwilę na wyciszenie i doskonałe warunki do relaksu, jak również spokojnej pracy. Dogodne połączenia drogowe oraz odległość 10 minut jazdy od trasy Katowice-Warszawa i Wrocław-Warszawa, jak również położenie w samym centrum Polski, sprzyjają organizacji spotkań firmowych nawet dla tych firm, których przedstawicielstwa rozmieszczone są w odległych krańcach kraju.

Zakwaterowanie - Hotel Wodnik

W hotelu czeka na Państwa 350 wygodnych łóżek w 195 jedno- i dwuosobowych pokojach oraz apartamentach. Nasze czyste i przytulne pokoje wyposażone są w szerokie wygodne łóżka, łazienki z prysznicami lub wannami, 20 calowe telewizory, radia, telefon i Internet (w 75% pokojach stałe łącze światłowodowe).

Wyposażenie

Po trudach intensywnych szkoleń, czy konferencji każdy z naszych Gości, udając się na spacer brzegiem czystego zalewu wśród szumu sosen, może zapomnieć nie tylko o pracowitym dniu, ale także o gwarze i pośpiechu dnia codziennego. Dodatkowym balsamem dla duszy i ciała będzie oferta centrum rekreacyjnego, gdzie Goście mogą skorzystać z 25-metrowego basenu, 100-metrowej zjeżdżalni, sauny suchej i parowej, solarium, siłowni i jacuzzi. W pogodne dni do dyspozycji są także wypożyczalnia sprzętu wodnego, rowery, dwa boiska do piłki plażowej, dwa korty z powierzchnią tartanową oraz boisko do piłki nożnej.

Wyżywienie

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwie sale restauracyjne - *Zielona* na 140 osób i *Pastelowa* na 90 osób oraz trzy salki klubowe - *Seledynowa* na 30 osób, *Pistacjowa* na 20 osób i *Miodowa* na 40 osób, drink bar, kawiarnie przy basenie i klub nocny dla około 30 osób. Obok hotelu, wśród drzew znajdują się także dwa ogródki grillowe, w których organizujemy różnego rodzaju imprezy plenerowe i biesiady dla blisko 350 osób. Biesiadowanie w ogródku, na świeżym powietrzu może uatrakcyjnić kapela regionalna, czy tez występ artystyczny zgodny z upodobaniem naszych Gości, zaś specjalnie przygotowany teren umożliwia zorganizowanie zabaw tanecznych czy tez zawodów sportowych.Oferujemy również obsługę cateringową imprez odbywających się w miejscu wskazanym przez zamawiającego. *Restauracje* Restauracje 'Hotelu Wodnik' mogą pomieścić 350 osób. Profesjonalna i dyskretna obsługa, to obok świetnej kuchni, najważniejsze atuty restauracji. Niepowtarzalna atmosfera, nastrojowe wnętrza i muzyka - taka jaką chcesz!

Możliwości konferencyjne

Naszym Gościom oferujemy 12 sal konferencyjnych łącznie dla 700 osób, które są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz sieć komputerową. Dogodne warunki konferencji udaje nam się stworzyć nie tylko dzięki bardzo dobrej infrastrukturze, ale też dzięki wspaniałej otaczającej hotel przyrodzie i przede wszystkim dzięki życzliwemu i fachowemu personelowi. Standardowe wyposażenie każdej sali konferencyjnej: rzutnik pisma, ekran, flipchart z mazakami i papierem, TV + video, nagłośnienie na dużych salach.

Opinie o hotelu

7.1/10 średnia ocena obiektu
2009-04-29
średnia ocena:
10/10
jakość: 10, obsługa: 10, lokalizacja: 10, wyżywienie: 10, zakwaterowanie: 10

wszystko na najwiekszym poziomie


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Wodnik
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.