Hotel Esperanto

Ul. Legionowa 10
15-099 Białystok
Ceny już od 216 PLN
Średnia cena rezerwacji: 216 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
9.8/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (60)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Esperanto - Opis hotelu

Położenie - Hotel Esperanto

Hotel Esperanto *** to komfortowy i kameralny obiekt, zapewniający swoim Gościom idealne warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku. Położony jest w ścisłym centrum miasta, w pobliżu najważniejszych instytucji i urzędów. W jego najbliższym sąsiedztwie znajduje się również Pałac Branickich zwany Wersalem Podlasia ze swoimi pięknymi barokowymi ogrodami i równie piękny Park Planty. Zapraszamy do miejsca, w którym przeszłość spotyka przyszłość. Miejsca zainspirowanego postacią twórcy języka esperanto ? Ludwika Zamenhofa.

Zakwaterowanie - Hotel Esperanto

Hotel oferuje: 34 pokoje i dwa komfortowe Apartamenty. Hotel jest przystosowany do obsługi Gości niepełnosprawnych.

Wyżywienie

Wnętrza Restauracji Kawelin w Hotelu Esperanto są doskonałym miejscem do organizacji bankietów, imprez firmowych i przyjęć rodzinnych. Dysponujemy salami bankietowymi z możliwością aranżacji na 300 osób.

Możliwości konferencyjne

Ze względu na doskonałe położenie w samym centrum miasta ? Hotel Esperanto jest idealnym miejscem do organizacji konferencji i szkoleń. Zapewniamy Państwu kameralną atmosferę oraz profesjonalną obsługę spotkań. Dodatkowo konferencje organizowane w naszym obiekcie mogą zostać wzbogacone o elementy szeroko pojętej rekreacji, w tym aktywnego wypoczynku bądź zabawy przy muzyce. Hotel dysponuje 2 salami konferencyjnymi na 50 i 100 osób, z pełnym zapleczem multimedialnym oraz kameralną salą na spotkania biznesowe. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane oraz posiadają naturalne dzienne oświetlenie.

Opinie o hotelu

9.8/10 średnia ocena obiektu
2013-06-10
średnia ocena:
7.8/10
jakość: 5, obsługa: 8, lokalizacja: 9, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 9

Wspaniała miejsce zarówno do wypoczynku jak i pracy, blisko centrum. Miła i serdeczna atmosfera panująca w hotelu. Bardzo ładna restauracja i smaczne dania.

2013-06-06
średnia ocena:
8.4/10
jakość: 8, obsługa: 9, lokalizacja: 8, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 9

Bardzo ładny komfortowo - kameralny hotel z pokojami przestronnymi idealnymi do wypoczynku i wyciszenia się. Kuchnia bardzo smaczna. Obsługa profesjonalna.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Esperanto
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.