Hotel Diament Arsenal Palace

Ul. Paderewskiego 35
41-500 Chorzów
Ceny już od 164 PLN
Średnia cena rezerwacji: 164 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
8.7/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (63)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Diament Arsenal Palace - Opis hotelu

Położenie - Hotel Diament Arsenal Palace

Hotel Arsenal Palace położony w Chorzowie przy ul. Paderewskiego 35, w odległości 700 m od Stadionu Śląskiego i 200 m od Śląskiego Parku Kultury i Wypoczynku. Dojazd do Centrum Chorzowa - 2 minuty samochodem, Centrum Katowic - 5 minut, największe w Europie centrum handlowe Silesia City Center - 4 minuty. Hotel usytuowany jest 25 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Pyrzowice, 20 km od terenów targowych EXPO Silesia, 6 km od Międzynarodowych Targów Katowickich. Hotel Arsenal Palace znajduje się na granicy miast Katowic i Chorzowa

Zakwaterowanie - Hotel Diament Arsenal Palace

Hotel Arsenal Palace to piękny obiekt w stylu pałacowym, który zachwyca pod każdym względem. 114 luksusowo wyposażonych pokoi oraz 1 apartament o powierzchni ponad 60 m2 zaspokoją nawet nawiększe wymagania klientów.

Wyposażenie

Dodatkowo przy hotelu znajduje się parking strzeżony. Świadczymy również usługi transportowe ? posiadamy mikrobus i limuzynę. Termy Cesarskie - Kompleks SPA znajdujący się w podziemiach hotelu pozwala zarówno na spokojny relaks jak i utrzymanie kondycji fizycznej. Gabinet masażu z bardzo szeroką ofertą masaży i zabiegów wspomagających oraz tuba solarna najnowszej generacji z platformą wibracyjną dostępne są za dodatkową opłatą. Hotelowe Termy Cesarskie dostępne są również dla gości z zewnątrz.

Wyżywienie

Restauracja hotelowa jest czteropoziomowa. Podziemny bar, restauracja główna i antresola są doskonałym miejscem na spożycie posiłku. Oferujemy szeroki wachlarz dań kuchnii śródziemnomorskiej i polskiej.

Możliwości konferencyjne

W hotelu znajduje się 7 sal konferencyjnych: • SALA CESARSKA ? mieszcząca do 400 osób w układzie teatralnym, sala konferencyjno-bankietowa • SALA GRENADIERÓW ? do 50 osób konferencyjnie • SALA ARTYLERII ? do 50 osób konferencyjnie • SALA OFICERSKA (kateringowa) ? do 80 osób konferencyjnie • SALA DRAGONÓW ? do 12 osób konferencyjnie • SALA KIRASJERÓW ? do 80 osób konferencyjnie • SALON GENERALSKI (VIP) ? z pięknymi meblami antycznymi; idealne miejsce dla kameralnych spotkań biznesowych (do 15 osób)

Opinie o hotelu

8.7/10 średnia ocena obiektu
2011-07-22
średnia ocena:
8.6/10
jakość: 9, obsługa: 9, lokalizacja: 8, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 9

2 minusy.. BRAK KLIMATYZACJI w pokojach BRAK wi-fi w pokojach.. czyli zeby korzystac z laptopa trzeba siedziec z krotkim kabelkiem przy biurku

2011-03-21
średnia ocena:
10/10
jakość: 10, obsługa: 10, lokalizacja: 10, wyżywienie: 10, zakwaterowanie: 10

Piękny hotel, a kuchnia - ABSOLUTNA REWELACJA!


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Diament Arsenal Palace
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.