Grand Cru

Ul. Rycerska 11-12
80-882 Gdańsk
Ceny już od 340 PLN
Średnia cena rezerwacji: 431 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (67)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Grand Cru - Opis obiektu

Położenie - Grand Cru

Ceglane ściany butikowego Hotelu Grand Cru w Gdańsku, usytuowanego w samym centrum Starego Miasta, chłoną atmosferę tego wyjątkowego miejsca. Luksus, komfort oraz wyrafinowana aranżacja wnętrz czynią ten obiekt jedynym takim hotelem czterogwiazdkowym w Gdańsku.

Zakwaterowanie - Grand Cru

Hotel Grand Cru w Gdańsku tworzy 50 nieprzeciętnych, klimatyzowanych pokoi, w których nowoczesność idealnie współgra z surowymi ceglanymi elementami, nawiązującymi do czasów średniowiecznych. Wyjątkowy klimat nadaje wnętrzom głębia kolorów niektórych elementów wystroju zestawiona z czystą bielą. Komfortowy pobyt naszym Gościom zapewnia kompleksowe wyposażenie pokoi m.in. w biurko z krzesłem do pracy, telewizję satelitarną, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarka w łazience oraz Wi-fi.

Wyposażenie

Komfortowy pobyt naszym Gościom zapewnia kompleksowe wyposażenie pokoi m.in. w biurko z krzesłem do pracy, telewizję satelitarną, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarka w łazience oraz Wi-Fi.

Wyżywienie

W urokliwych podziemiach naszego hotelu znajduje się Restauracja Grand Cru, w której wykwintne potrawy oraz wybór unikatowych win będą klasą samą w sobie. Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, idealne na romantyczną kolację, spotkanie biznesowe, czy obiad rodzinny. Wnętrze pozwala na organizację przyjęć do 60 osób. Szef Kuchni, tworząc menu oraz sommelier, komponując kartę win, zadbali o to, aby każda wizyta w naszej restauracji była niezapomnianym przeżyciem.

Możliwości konferencyjne

Hotel Grand Cru spełnia oczekiwania niezwykle wymagających Gości, jakimi są ludzie biznesu, organizatorzy konferencji, szkoleń, czy spotkań branżowych. Na terenie całego obiektu dostępne jest szybkie, bezprzewodowe łącze internetowe, kącik biznesowy oraz 3 nowoczesne, w pełni wyposażone sale konferencyjne, mogące pomieścić do 100 osób.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.