Hotel Królewski

Ul. Ołowianka 1
80-751 Gdańsk
Ceny już od 239 PLN
Średnia cena rezerwacji: 239 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
8.3/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (35)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Królewski - Opis hotelu

Położenie - Hotel Królewski

Hotel Królewski znajduje się w samym w sercu 1000-letniego Gdańska,stolicy kulturalnej Pomorza. Swoją wyjątkowość zawdzięcza on niezwykle atrakcyjnemu położeniu nad Motławą, w pobliżu słynnej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, a także bogatej historii sięgającej XVII wieku.

Zakwaterowanie - Hotel Królewski

Do dyspozycji Gości oddano 30 przestronnych pokoi, w tym 5 luksusowych apartamentów z widokiem na gdańską Starówkę. Każdy pokój poprzez swój oryginalny i wyszukany wystrój sprawia, że pobyt w Hotelu Królewskim staje się niezapomnianym przeżyciem. Pokoje zostały wyposażone w: TV kablową, telefon, minibarek, bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi-Fi. Łazienki pokoi wyposażone są w natryski i posiadają wbudowaną suszarkę. Hotel dysponuje pokojem przystosowanym dla Gości niepełnosprawnych. Hotel posiada pokoje tylko dla niepalących!

Wyposażenie

Głównym celem hotelu jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości usług.

Wyżywienie

Zapraszamy do restauracji Hotelu Królewski, której malownicze położenie pozwoli Państwu na miłe pędzenie czasu. W restauracji otwartej do 22:00serwowane są dania tradycyjnej kuchni polskiej i wyśmienite potrawy europejskie. Każdy smakosz znajdzie tu coś godnego swego podniebienia. Codziennie od 7:00 serwowane tu są wykwintne śniadania w formie bufetu.

Możliwości konferencyjne

W ofercie hotelu znajdą Państwo sale konferencyjne dla 20, 40 i 120 osób. Wyposażenie sal: rzutnik multimedialny, mikrofon, flipchart.

Opinie o hotelu

8.3/10 średnia ocena obiektu
2013-07-31
średnia ocena:
9/10
jakość: 8, obsługa: 9, lokalizacja: 9, wyżywienie: 10, zakwaterowanie: 9

Jestem zadowolony z pobytu w tym hotelu serdeczna miła obsługa i wspaniała smaczna kuchnia. Pokoje też niczego sobie bardzo wygodne.

2011-08-27
średnia ocena:
8.8/10
jakość: 7, obsługa: 10, lokalizacja: 9, wyżywienie: 9, zakwaterowanie: 9

Jestem zadowolony z hotelu i rezerwacji online


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Królewski
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.