Hotel Scandic Gdańsk

Ul. Podwale Grodzkie 9
80-895 Gdańsk
Ceny już od 474 PLN
Średnia cena rezerwacji: 474 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
8.1/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (80)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Scandic Gdańsk - Opis hotelu

Położenie - Hotel Scandic Gdańsk

Hotel posiada znakomitą lokalizację. Położony jest: w samym centrum miasta; niedaleko Starówki; naprzeciwko Dworca Głównego PKP; obok eleganckiego centrum handlowego i kompleksu kinowego; przy wielopoziomowym, dozorowanym parkingu publicznym;,br> zaledwie 20 minut jazdy od Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Zakwaterowanie - Hotel Scandic Gdańsk

Scandic Gdańsk posiada 143 klimatyzowane pokoje, z których 20 to apartamenty. Każdy z pokoi wyposażony został w system umożliwiający bezpośrednie połączenia internetowe oraz telefoniczne. W pokojach znajduje się także telewizja kablowa oraz dodatkowa oferta filmowa. Dla komfortu Gości 80% naszych pokoi przeznaczonych dla osób niepalących. Hotel jest także przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyposażenie

Internet Point umożliwia samodzielną pracę z komputerem, bezpłatny dostęp do poczty elektronicznej oraz internetu. Każdy z naszych Gości może bezpłatnie skorzystać z Centrum Fitnessu, które oferuje takie usługi jak siłownia, sauna sucha oraz parowa. Na życzenie Gość może również zamówić masaż.

Wyżywienie

Zapraszamy do Senso Restaurant & Bar. Bogata i niespotykana mieszanka składników to wspaniałe zapowiedzi naszej nowoczesnej kuchni sródziemnomorskiej i gwarancja, że każdy z Gości z checią odwiedzi nas ponownie! Szeroki wybór kaw i herbat oraz win pochodzących z różnych zakątków świata zadowoli podniebienie nawet najbardziej wymagającego smakosza. Nasze nowoczesne a zarazem przytulne wnetrza sprawiają, że Senso Restaurant&Bar to doskonałe miejsca na relaks i spotknania ze znajomymi.

Możliwości konferencyjne

Scandic Gdańsk posiada również szerokie możliwości w zakresie organizacji kameralnych spotkań, konferencji, bankietów dla grup liczących nawet do 330 osób. Posiadamy 8 sal konferencyjnych o metrażu: 20, 40, 100, 200 i 300m2. Wszystkie sale są bogato wyposażone w nowoczesny sprzęt umożliwiający profesjonalne prowadzenie spotkań. Komfort zapewniają również przeszklone, dobrze oświetlone i klimatyzowane pomieszczenia.

Opinie o hotelu

8.1/10 średnia ocena obiektu
2013-08-10
średnia ocena:
8.6/10
jakość: 8, obsługa: 9, lokalizacja: 10, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 8

Spodziewałam się większej rewelacji ale ogólnie było miło. Śniadanie dobre i duży wybór. Trochę Pani z recepcji oschła ale może dlatego, że miała nockę i nie wyspana ;)

2011-02-28
średnia ocena:
7.8/10
jakość: 9, obsługa: 9, lokalizacja: 10, wyżywienie: 5, zakwaterowanie: 6

Bylo by idealnie gdyby sniadanie bylo o rozmiarze kontynentalnym i wliczone w cene noclegu. Na dzien dzisiejszy cena za sniadanie jest szalenstwem, nie tylko w tym hotelu.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Scandic Gdańsk
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.