Hotel Nadmorski

Ul. Ejsmonda 2
81-409 Gdynia
Ceny już od 283 PLN
Średnia cena rezerwacji: 283 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
7.5/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (89)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Nadmorski - Opis hotelu

Położenie - Hotel Nadmorski

Hotel Nadmorski usytuowany jest na skarpie nad Zatoką Gdańską, tuż obok plaży i Bulwaru Nadmorskiego - dwukilometrowej trasy spacerowej i rowerowej biegnącej wzdłuż morza. To doskonałe miejsce do odpoczynku, blisko natury, a zarazem zaledwie kilometr od centrum nowoczesnej Gdyni - kurortu, stolicy żeglarstwa, jazzu i filmu polskiego. Pełna ciszy i spokoju lokalizacja pozwala w pełni wypocząć nawet po dniu wytężonej pracy. Służą temu wszelkie udogodnienia jakie znajdują się w hotelu.

Zakwaterowanie - Hotel Nadmorski

Do dyspozycji Gości hotel oddaje 82 pokoje dwuosobowe (do pojedynczego lub podwójnego wykorzystania), 4 pokoje trzyosobowe (wyposażone w udogodnienia dla Gości niepełnosprawnych), 2 Apartamenty Komandorskie, Apartament Kapitański, Apartament Admiralski. Wyposażenie: dwa lub jedno podwójne łóżko, klimatyzacja, łazienka z wanną lub prysznicem, telefon, TV SAT, PAY TV, radio, mini-bar, miejsce do pracy, bezpośrednie podłączenie do Internetu z możliwością tworzenia komputerowych sieci lokalnych (intranet) pomiędzy pokojami. Drzwi do pokoi otwierane są elektronicznym systemem programowanych kluczy chipowych. Możliwe jest także łączenie sąsiadujących pokoi w tzw. studio.

Wyposażenie

Instytut Zdrowia i Urody Genesis SPA to jedyny ośrodek pielęgnacji wodnej SPA* w Trójmieście, gdzie ścieżka do zdrowia wiedzie poprzez wodę. Indywidualnie dostosowane programy treningowe i zabiegowe pozwolą w szybki i bezpieczny sposób osiągnąć zamierzony cel. Instytut Zdrowia i Urody Genesis SPA to miejsce relaksu dla Gości Hotelu Nadmorskiego, element organizowanych w Hotelu konferencji i firmowych spotkań integracyjnych oraz miejsce ćwiczeń dla mieszkańców całego Trójmiasta. Hotel Nadmorski posiada monitorowany garaż podziemny mieszczący 40 samochodów.

Wyżywienie

Śniadanie, przerwa kawowa, lunch, obiad, kolacja. Dział Gastronomii przygotowany jest do sprostania najbardziej wymagającym oczekiwaniom i gustom. Proponujemy oryginalne, urozmaicone menu, mogące zaspokoić każdy apetyt. Lista dań może zostać dobrana indywidualnie, w zależności od życzeń i sugestii organizatora. Wybór menu obejmuje tradycyjną kuchnię domową i regionalną, oraz dania wykwintnej kuchni pochodzącej z różnych stron świata.

Możliwości konferencyjne

Centrum jest idealnym miejscem do organizacji dużych lub małych szkoleń, konferencji, kongresów, prezentacji, bankietów oraz przyjęć okolicznościowych. Do dyspozycji jest w pełni wyposażona, klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 338mkw., mogąca przyjąć do 400 osób. Możliwy jest również podział na 4 mniejsze niezależnie funkcjonujące sale o zróżnicowanych powierzchniach. Przed wejściami do sal ko ferencyjnych znajduje się przestronny hall, dający możliwość dogodnej aranżacji np. punktu recepcyjnego, ekspozycji wystawienniczych czy stoisk promocyjnych. W wyposażeniu sal zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne i funkcjonalne, w pełni odpowiadające międzynarodowym standardom. Dotyczy to w szczególności standaryzacji wielkości ekranów, rodzajów rzutników multimedialnych, natężenia oświetlenia, charakterystyki i mocy nagłośnienia ogólnego.

Opinie o hotelu

7.5/10 średnia ocena obiektu
2013-06-12
średnia ocena:
8.8/10
jakość: 8, obsługa: 9, lokalizacja: 9, wyżywienie: 9, zakwaterowanie: 9

Dla mnie super idealna lokalizacja hotelu cisza, spokój przy samej plaży. Pokoiki bardzo wygodne. Wyśmienita kuchnia i uczynna obsługa.

2011-12-01
średnia ocena:
9.8/10
jakość: 10, obsługa: 10, lokalizacja: 9, wyżywienie: 10, zakwaterowanie: 10

witam! byłem w Hotelu Nadmorskim tydzień temu, pobyt wspominam bardzo miło od samego wejścia do hotelu... więc dziwią mnie poprzednie negatywne opinie. ceny jak na Trójmiasto - bardzo OK! obsługa recepcji jak i restauracji - BARDZO BARDZO OK! nie mogę narzekać na obsługę bo jest na prawdę profesjonalna, jeżdżę wiele po Polsce i widuje różne sytuacje i sceny w Hotelach... to byłem 2 raz i z całą pewnością mogę wystawić mocnego plusa! Pozdrawiam z Pólnocnej Polski


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Nadmorski
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.