Ośrodek wypoczynkowy Za Wydmą - Ośrodek Wypoczynkowy

Ul. Uzdrowiskowa 11
76-107 Jarosławiec k. Darłowa
Ceny już od 150 PLN
Średnia cena rezerwacji: 150 PLN
Doba hotelowa 17:00 - 10:00

Galeria zdjęć (12)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Za Wydmą - Ośrodek Wypoczynkowy - Opis obiektu

Położenie - Za Wydmą - Ośrodek Wypoczynkowy

JAROSŁAWIEC: Malownicza miejscowość wypoczynkowa położona na środkowym wybrzeżu nad jeziorem Kopań i Wicko. Piaszczyste plaże, klifowe brzegi oraz sosnowe lasy przyciągają do Jarosławca rzesze turystów spragnionych odpoczynku. Ośrodek Wypoczynkowy położony jest 400 m. od morza, niedaleko znajduje się przystań żeglarska i rybacka. Dojazd: PKP do Sławna, dalej autobusem komunikacji lokalnej do Jarosławca. Ośrodek znajduje się około 300 m od przystanku. Samochodem: do Sławna, dalej drogą nr 205 w kierunku Darłowa. Po ok. 6 km oznakowany zjazd w prawo przez Kanin, Naćmierz i Jezierzany do Jarosławca. Ośrodek znajduje się po lewej stronie, 200 m od drogi (przed latarnią morską).

Zakwaterowanie - Za Wydmą - Ośrodek Wypoczynkowy

Ośrodek dysponuje: 232 miejscami noclegowymi w 81 pokojach oraz 6 apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają balkony, wyposażone są w :TV, radio, leżak i wiatrochron. Apartamenty składają się z dwóch pokoi i dodatkowo wyposażone są w lodówki. W galerii przedstawiane są przykładowe zdjęcia pokoi.

Wyposażenie

Ośrodek oferuje wczasy profilaktyczno ? lecznicze, wczasy dla emerytów i rencistów, pobyty indywidualne i grupowe, wczasy rodzinne oraz zielone szkoły, spotkania integracyjne, imprezy na zlecenie. Do dyspozycji gości: -jadalnia, -kawiarnia, -własna baza zabiegowa: masaże, diadynamik, ultradźwięki, okłady borowinowe, hydromasaż, sollux, inhalacje, aquavibron -salka do ćwiczeń (bieżnia, drabinki, rowerek), -bilard, tenis stołowy -plac zabaw dla dzieci, -boisko do piłki koszykowej i siatkówki plażowej, -wypożyczalnia rowerów turystycznych, -krąg ogniskowy, -parking bezpłatny, ogrodzony, niestrzeżony, oświetlony.

Wyżywienie

Obiekt zapewnia dla swoich gości śniadania.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.