Załęże

Ul. Gliwicka 106
40-856 Katowice
Ceny już od 135 PLN
Średnia cena rezerwacji: 135 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
7.7/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (47)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Załęże - Opis obiektu

Położenie - Załęże

?Załęże? znajduje się przy głównym szlaku komunikacyjnym, w pobliżu autostrady A4 (kierunek Kraków ? Wrocław) i Drogowej Trasy Średnicowej niedaleko centrum miasta. Nieopodal znajduje się Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski, Silesia City Center oraz Centrum Rozrywki ? Cinema City Punkt 44. Korzystne położenie stwarza dogodny dojazd z różnych stron miasta oraz doskonałą możliwość spędzenia wolnego czasu.

Zakwaterowanie - Załęże

Pragnąc jak najlepiej dostosować swoją ofertę do potrzeb i wymagań Naszych Gości przygotowaliśmy dla Państwa 49 komfortowo urządzonych pokoi z 144 miejscami noclegowymi. Wszystkie 1, 2, 3 osobowe pokoje z własną łazienką, wyposażone są w TV,radio, telefon i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. W cenie pokoju wliczone jest śniadanie.

Wyposażenie

W obiekcie znajduje się SPA & Wellness, gdzie dokonywane są zabiegi relaksacyjno-lecznicze, modelujące sylwetkę oraz lecznicze. Kiosk, parking niestrzeżony.

Wyżywienie

Miło nam zaprosić Państwa do czynnej codziennie Restauracji Chata Drwala, gdzie beskidzkiej włóczęgi czas i smak przywołać można, gdzie siły jadłem i napitkiem podratować trzeba. Kuchnia nasza specjały polskie, śląske i góralskie poleca.

Możliwości konferencyjne

Nasze doskonale przystosowane sale pozwolą zarówno przeprowadzić ważne posiedzenie jak i zorganizować świetne przyjęcie czy bankiet. Sale wynajmowane w celu przeprowadzenia kursu, konferencji lub spotkania biznesowego, według życzeń wyposażane są w specjalistyczny sprzęt: rzutnik folii, tablice, ekran, flip chart, TV. Istnieje możliwość wypożyczenia projektora multimedialnego za dodatkową opłatą.

Opinie o hotelu

7.7/10 średnia ocena obiektu
2013-08-05
średnia ocena:
9.2/10
jakość: 8, obsługa: 9, lokalizacja: 10, wyżywienie: 9, zakwaterowanie: 10

Spokojny czysty hotel z wystarczającymi jak dla mnie wygodami. Bardzo byłem zadowolony z pobytu tutaj i ze smacznej regionalnej nie tylko kuchni. Obsługa na wysokim poziomie.

2013-06-17
średnia ocena:
8.6/10
jakość: 8, obsługa: 8, lokalizacja: 9, wyżywienie: 9, zakwaterowanie: 9

Bardzo byłam zadowolona z pobytu w hotelu. Miła i serdeczna obsługa.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Załęże
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.