Hotel Binkowski

Ul. Szczepaniaka 42
25-043 Kielce
Ceny już od 198 PLN
Średnia cena rezerwacji: 540 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (53)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Binkowski - Opis hotelu

Położenie - Hotel Binkowski

Centrum konferencyjno-rozrywkowe Binkowski to nowy 4-gwiazdkowy obiekt. Usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy na terenie Parku Baranowskiego w Kielcach, a od centrum miasta dzieli go jedynie 3,5 km.

Zakwaterowanie - Hotel Binkowski

Hotel posiada 106 pokoi dwuosobowych, w tym pokoje dla osób niepełnosprawnych oraz 6 luksusowych apartamentów. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, posiadają balkon, telewizję satelitarną i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Na życzenie gości dostępny jest minibar.

Wyposażenie

Na terenie obiektu znajduje się basen, jacuzzi, 3 rodzaje saun, grota solna i siłownia. Można również skorzystać z symulatora golfa i kortu do squasha. Hotel oferuje prywatny, bezpłatny parking.

Wyżywienie

Subtelny i wysmakowany klimat restauracji Glamour oraz urokliwe położenie wraz z letnim tarasem sprawią, że goście przeżyją niezapomniane chwile. Można tu skosztować dań kuchni molekularnej, polskiej oraz międzynarodowej. Restauracja może przyjąć jednocześnie 150 gości.

Możliwości konferencyjne

Obiekt proponuje sale bankietowe i konferencyjne, które w różnych konfiguracjach pomieszczą do 1200 osób. Dzięki najnowszym rozwiązaniom jesteśmy w stanie konfigurować sale konferencyjne w dowolny sposób. Każda sala jest w pełni wyposażona.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.