Hotel Tęczowy Młyn

Ul. Zakładowa 4
25-670 Kielce
Ceny już od 137 PLN
Średnia cena rezerwacji: 257 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (64)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Tęczowy Młyn - Opis hotelu

Położenie - Hotel Tęczowy Młyn

Hotel Tęczowy Młyn to nowoczesny w pełni klimatyzowany czterogwiazdkowy obiekt biznesowy, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Targów Kielce Połączenie komfortu, nowoczesności i dobrej kuchni zadowoli gust każdego gościa. Profesjonalny personel jest do dyspozycji gości w trakcie pobytu w hotelu, jak również służy pomocą w realizacji spotkań biznesowych, szkoleniowych i rodzinnych.

Zakwaterowanie - Hotel Tęczowy Młyn

Hotel dysponuje 175 miejscami noclegowymi w 100 nowocześnie wyposażonych pokojach: - 25 pokoi jednoosobowych, - 73 pokoje dwuosobowe, - 2 apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, TV-SAT, Internet i telefon. Bufet śniadaniowy w cenie pokoju. Hotel dysponuje własnym strzeżonym parkingiem.

Wyposażenie

Dodatkowy relaks zapewni wizyta w saunie. Ponadto do dyspozycji gości pozostawiamy stół bilardowy, piłkarzyki oraz konsole Play Station 3.

Wyżywienie

Restauracja zaprasza na: - śniadania, dania obiadowe, lunche, kolacje, bankiety, - spotkania integracyjne i biznesowe Organizujemy przyjęcia weselne, komunie, chrzciny w nowoczesnej Sali bankietowej połączonej z Patio dla 180 osób. Lobby Bar z nowoczesnym kominkiem serwuje drinki, koktajle i wina w przytulnej atmosferze. Oferujemy również catering w dowolnie wskazanym miejscu.

Możliwości konferencyjne

Organizujemy konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Posiadamy 5 sal konferencyjnych z systemem mobilnych ścian dla 300 osób + salę VIP. Wszystkie sale wyposażone są w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie, Internet, laptop, TV i DVD.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.