Hotel Alexander

Ul. Garbarska 18
18-200 Kraków
Ceny już od 400 PLN
Średnia cena rezerwacji: 400 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
7.8/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (29)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Alexander - Opis hotelu

Położenie - Hotel Alexander

W maju 2003 roku Hotel Alexander dołączył do grona pereł zabytkowej części Starego Miasta Krakowa, otwierając drzwi dla Naszych Szanownych Gości. Położenie hotelu w odległości 200 metrów od Rynku Głównego jest jego niewątpliwą zaletą, gdyż większość zabytków i prestiżowych miejsc znajduje się właśnie w sercu Starego Miasta gdzie można dojść spacerkiem. Magia i urok historycznej okolicy wprawia krakowskich Gości w niepowtarzalnie dobry nastrój a wrażenia na zawsze zapisują się w pamięci.

Zakwaterowanie - Hotel Alexander

Do dyspozycji Gości mamy 54 pokoje 1,2 i 3 osobowe wyposażone w klimatyzację, łazienkę z prysznicem i z suszarką, TV satelitarną, telefon, mini barek i dostęp do internetu. Posiadamy również pokój dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pokoje: 3 sgl 7 dbl 22 twn 22 trpl

Wyposażenie

Hotel posiada swój parking strzeżony czynny 24 godziny na dobę.

Wyżywienie

W hotelowej restauracji serwujemy śniadania w formie bufetu. Poza wszystkimi elementami śniadania kontynentalnego oferujemy także specjalności lokalne.

Możliwości konferencyjne

W hotelu znajduje się sala konferencyjna dostosowana do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Sala jest w pełni klimatyzowana. Istnieje możliwość zaciemnienia sali w pełni. Wyposażona jest w flipchart, rzutnik folii oraz ekran.

Opinie o hotelu

7.8/10 średnia ocena obiektu
2013-11-19
średnia ocena:
7.8/10
jakość: 8, obsługa: 7, lokalizacja: 9, wyżywienie: 7, zakwaterowanie: 8

Pokoje jak na hotel 3* całkiem przyjemne. Dość duże. Jedzenie całkiem smaczne. Lokalizacja bardzo dobra - spacerkiem do Rynku w 5 min :) Na pewno skorzystam ponownie z usług tego hotelu. Zwłaszcza że cena bardzo przystępna i warunki ogólnie ok.

2011-08-01
średnia ocena:
4/10
jakość: 4, obsługa: 4, lokalizacja: 4, wyżywienie: 4, zakwaterowanie: 4

Pokój sprawiał wrażenie czystego, ale w łazience przydałoby się porządne wietrzenie. Zapach pleśni z łazienki przenosił się na pokój. Hotel oferuje tylko 3! miejsca parkingowe na terenie podwórza sąsiedniej posesji. Miejsce płatne 50! zł za noc i brak dozoru. Śniadanie bez rewelacji, raczej nie polecam jaj w majonezie (czarne żółtka) i sałatki pt: przegląd tygodnia. Niemniej to hotel trzygwiazdkowy i nie było najgorzej.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Alexander
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.