Hotel Amadeus

Ul. Mikołajska 20
30-027 Kraków
Ceny już od 375 PLN
Średnia cena rezerwacji: 411 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
8.2/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (33)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Amadeus - Opis hotelu

Położenie - Hotel Amadeus

Pragniemy zaprosić Państwa serdecznie do Hotelu Amadeus. Mieści się on w zabytkowym budynku położonym w historycznej części miasta, kilka kroków od Rynku Głównego. Mamy nadzieję, iż pobyt w Krakowie i w Hotelu będzie udany i zapragniecie Państwo odwiedzić go ponownie.

Zakwaterowanie - Hotel Amadeus

Hotel oferuje 20 komfortowych, klimatyzowanych pokoi oraz dwa apartamenty wyposażone w TV SAT, mini-bary, telefony, dostęp do Internetu.

Wyposażenie

Dla gości chcących utrzymać dobrą formę przygotowano saunę oraz fitness. .Parking dla gości hotelu Amadeus znajduje się przy hotelu Wyspiańskim (ok. 150 m.) - 45 PLN / doba. Płatne bezpośrednio w recepcji hotelu.

Wyżywienie

Restauracja Amadeus nawiązuje do najlepszych tradycji kulinarnych Polski i Europy. Specjalnością, którą proponuje swoim gościom Chef jest staropolska zupa rakowa. Wśród wielu innych dań kuchni europejskiej wyróżnić trzeba cielęcinę a'la Don Giovanni, a z deserów - Koncert lodowy oraz Symfonię serników. Bogata karta win z Francji, Włoch, Austrii, Chile oraz innych zakątków świata zaspokoi najbardziej wymagające gusta. Wnętrze, złożone z trzech stylowych sal na dwóch poziomach - Sali Złotej, Sali Marmurowej oraz Sali Kolumnowej - może przyjąć do 80 gości. W salach znajdziemy antyczne meble, stylowe krzesła nawiązujące do Baroku włoskiego, wspaniałą zastawę z podobizną Mistrza Mozarta, oraz przede wszystkim wspaniałą atmosferę. Na parterze Hotelu znajdują się bar oraz kawiarnia.

Możliwości konferencyjne

Hotel "AMADEUS" dysponuje dwoma pomieszczeniami przeznaczonymi na działalność konferencyjno-szkoleniową. Sala konferencyjna może pomieścić 46 osób, a ekskluzywny salon klubowy przeznaczony jest dla 12 osób. Obie sale znajdują się na parterze budynku i wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny.

Opinie o hotelu

8.2/10 średnia ocena obiektu
2013-06-10
średnia ocena:
7.4/10
jakość: 4, obsługa: 9, lokalizacja: 9, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 7

Piękny hotel prawie w Rynku Głównym z pokojami urządzonymi w stylu barokowym, piękne pastelowe kolory. Poczujesz się w innej epoce. Restauracja serwuje wykwintne dania pięknie podane i b.smaczne. Obsługa profesjonalna.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Amadeus
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.