Hotel Campanile Kraków

Ul. Św. Tomasza 34
31-023 Kraków
Ceny już od 470 PLN
Średnia cena rezerwacji: 470 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
7.9/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (26)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Campanile Kraków - Opis hotelu

Położenie - Hotel Campanile Kraków

Kraków to miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO; leży w południowej części Polski, nad Wisłą. Hotel Campanile usytuowany jest w samym sercu Starego Miasta, który zachowało swój oryginalny XIII-wieczny układ urbanistyczny wraz z licznymi zabytkami: Rynkiem Głównym, gotyckimi kościołami, licznymi barokowymi kamienicami oraz wspaniałą rezydencją i katedrą królewską, gdzie znajdują się groby królów polskich.

Zakwaterowanie - Hotel Campanile Kraków

Zatrzymując się w naszym hotelu macie Państwo do dyspozycji 105 komfortowych pokoi + 1 apartament. Każdy pokój wyposażyliśmy z myślą o jak największej wygodzie naszych gości: klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, automatyczne budzenie, telefon z bezpośrednim połączeniem do linii miejskich, telewizja satelitarna, biurko do pracy, gniazdko umożliwiające podłączenie komputera osobistego, zestaw gościnny - czajnik elektryczny, kawa, herbata, ciasteczka.

Wyżywienie

Zapraszamy do spędzenia kilku przyjemnych chwil w zaciszu naszej kawiarni. Proponujemy Państwu wyśmienite desery: szeroki wybór ciast, owoców, lodów oraz napoje zimne i gorące.

Możliwości konferencyjne

Hotel Campanile w Krakowie dysponuje 4 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 182m2. Trzy sale połączone są rozsuwanymi ściankami, co umożliwia dopasowanie powierzchni zależnie od potrzeb. W każdej sali standardowo: - rzutnik na folię, - rzutnik na slajdy, - TV, - magnetowid, - flip chart, - ekran, - nagłośnienie, - oraz woda mineralna dla uczestników.

Opinie o hotelu

7.9/10 średnia ocena obiektu
2013-10-29
średnia ocena:
8.6/10
jakość: 9, obsługa: 8, lokalizacja: 9, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 9

Fajna lokalizacja hotelu wszędzie blisko - pokoje wygodne bardzo jasne i co ważne czyste. Miła obsługa.

2011-04-09
średnia ocena:
3.2/10
jakość: 3, obsługa: 2, lokalizacja: 5, wyżywienie: 1, zakwaterowanie: 5

Na obsługę w kawiarni hotelowej czekałem kwadrans. Po interwencji w recepcji zjawił się znudzony kelner. Nawet nie raczył powiedziec "przepraszam". Na prośbę o kartę odpowiedział "nie ma". Ktoś taki powinien już stac w kolejce po zasiłek dla bezrobotnych. Rano obsługa w recepcji była równie uprzejma jak kelner wieczorem. Żenada.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Campanile Kraków
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.