Hotel Chopin Cracow Old Town

Ul. Przy Rondzie 2
31-547 Kraków
Ceny już od 195 PLN
Średnia cena rezerwacji: 0 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
8/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (42)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Chopin Cracow Old Town - Opis hotelu

Położenie - Hotel Chopin Cracow Old Town

Nowoczesny hotel położony w centrum Krakowa oferuje komfortowe pokoje oraz miłą i sprawną obsługę. W cenie pokoju otrzymujecie Państwo bogate śniadanie w formie bufetu, bezprzewodowy internet, wstęp do sauny i profesjonalnie urządzonej siłowni. Chopin Hotel Cracow Old Town mieści się w centrum Krakowa, naprzeciw gmachu Opery Krakowskiej, w pobliżu centrów handlowych, biznesowych i finansowych. Hotel położony jest w zaledwie 900 m od Dworca Głównego oraz kilometr od Starego Miasta. Dzięki swojemu usytuowaniu jest łatwo dostępny zarówno komunikacją publiczną jak i samochodem.

Zakwaterowanie - Hotel Chopin Cracow Old Town

Wszystkie 219 klimatyzowanych i nowocześnie wyposażonych pokoi, dysponuje łazienką/WC, telefonem, telewizorem z programami satelitarnymi, a także radiem.

Wyposażenie

Chopin Hotel Cracow Old Town posiada parking strzeżony. Na terenie Hotelu znajduje się również Fitness studio, salon fryzjerski, kiosk z biżuterią oraz sklep z pamiątkami.

Wyżywienie

Restauracja Chopin Hotel Cracow Old Town proponuje Państwu dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Niezapomniana atmosfera tego miejsca powoduje, że wszystkie podawane dania są niepowtarzalne i pełne kulinarnego kunsztu. Zabieganym proponujemy szybki 2 daniowy Business Lunch serwowany codziennie od 12.00 - 16.00.

Możliwości konferencyjne

Doskonałe położenie Hotelu, szybki dojazd i nowoczesne wyposażenie pięciu sal konferencyjnych gwarantuje zawsze udane spotkanie, seminarium , konferencję lub bankiet. Centrum Konferencyjne posiada klimatyzację, bezpłatny Internet bezprzewodowy Wi-Fi oraz łącza telekomunikacyjne.

Opinie o hotelu

8/10 średnia ocena obiektu
2013-10-29
średnia ocena:
8.8/10
jakość: 9, obsługa: 9, lokalizacja: 8, wyżywienie: 9, zakwaterowanie: 9

Bardzo nowoczesny hotel z ładnymi czystymi pokojami i przemiłą profesjonalną obsługą. Do centrum miasta niedaleko środkami komunikacji zbiorowej. Wyżywienie bardzo smaczne i szeroki wybór dań.

2013-06-09
średnia ocena:
9.4/10
jakość: 9, obsługa: 10, lokalizacja: 9, wyżywienie: 9, zakwaterowanie: 10

Ładne pokoje o ciekawej kolorystyce, miła obsługa, niska cena, nie ma się do czego przyczepić :)


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Chopin Cracow Old Town
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.