Hotel Gródek

Ul. Na Gródku 4
31-038 Kraków
Ceny już od 561 PLN
Średnia cena rezerwacji: 561 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
9.1/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (55)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Gródek - Opis hotelu

Położenie - Hotel Gródek

Hotel Gródek ***** jest usytuowany w Starym Mieście w Krakowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego, dzięki czemu goście mogą w pełni korzystać z oferty kulturalno ? turystycznej miasta.

Zakwaterowanie - Hotel Gródek

Każdy pokój ma swój niepowtarzalny charakter, podkreślony przez indywidualną aranżację wnętrza w stylach od renesansu do współczesności. Hotel posiada 23 pokoje. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone zgodnie z najwyższymi standardami. Opłata miejscowa 1,60PLN/os./dzień płatna bezpośrednio w hotelu.

Wyposażenie

Po całym dniu pracy goście mogą odpocząć w saunie, bibliotece lub wśród zieleni kwiatów w oranżerii i w restauracji ?Cul-de-Sac?. Hotel dysponuje 2 miejscami parkingowymi przy obiekcie. Dodatkowo dla naszych gości zapewniamy miejsca parkingowe przy ulicy Starowiślnej 13 (w kompleksie Pałacu Pugetów). Usługa odstawienia samochodu z hotelu na parking oraz podstawienia samochodu z parkingu do hotelu dla naszych gości hotelowych w cenie parkingu. W całym hotelu dostępny jest darmowy bezprzewodowy i przewodowy Internet

Wyżywienie

W podziemiach luksusowego hotelu mieści się Restauracja Gródek. Emanuje spokojem i elegancją, które podkreśla prostota form skórzanych foteli w kolorze kremowym. Dzięki przemyślanej aranżacji będą Państwo mieli wrażenie, iż promienie słońca igrają na stole, talerzach, w kieliszku wina. Propozycje w karcie zmieniają się zgodnie ze zmianami pór roku. Jednakże każdy znajdzie tu zawsze coś dla siebie. Zapraszamy także do stylowego baru - biblioteki. Urządzona w stylu angielskiego pubu - będzie idealnym miejscem na spotkanie w męskim gronie.

Opinie o hotelu

9.1/10 średnia ocena obiektu
2013-11-04
średnia ocena:
8.4/10
jakość: 8, obsługa: 7, lokalizacja: 10, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 9

Bardzo kameralny hotelik z idealnym położeniem - niemal w samym centrum. Przemiła i serdeczna obsługa i bardzo przestronne wygodne pokoje. Polecam.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Gródek
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.