Hotel Pałac Bonerowski

Ul. Św. Jana 1
31-013 Kraków
Ceny już od 850 PLN
Średnia cena rezerwacji: 859 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (63)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Pałac Bonerowski - Opis hotelu

Położenie - Hotel Pałac Bonerowski

Pałac Bonerowski to luksusowy, niewielki obiekt położony na Rynku Głównym w Krakowie. Mieści się w zabytkowej, pieczołowicie odrestaurowanej średniowiecznej kamienicy, z której okien rozpościera się wspaniały widok na Bazylikę Mariacką, Sukiennice, Kościół Św. Wojciecha, pomnik Adama Mickiewicza.

Zakwaterowanie - Hotel Pałac Bonerowski

Pałac Bonerowski oferuje 8 komfortowych pokoi dwuosobowych oraz 6 stylowych apartamentów. Eleganckie wnętrza mieszczą zarówno średniowieczne portale, unikalne polichromie i stropy, gotycką kolumnę, zabytkowy kamienny sejf jak i nowoczesne formy i technologie, zapewniające bezpieczeństwo Gości. Obiekt jest klimatyzowany. Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon, sejf, minibar, telewizję satelitarną HD oraz szerokopasmowe łącze internetowe. Goście każdego pokoju otoczeni są staranną, indywidualną opieką wykwalifikowanego i doświadczonego personelu.

Wyposażenie

Chwile relaksu zapewni Państwu wizyta w Wellness, gdzie oferujemy doskonałe warunki do odpoczynku. Do dyspozycji Gości oddajemy saunę fińską i parową oraz salę wyposażoną w urządzenia do ćwiczeń rekreacyjnych. Dla poprawy stanu ducha i ciała proponujemy relaksujący masaż.

Wyżywienie

W The Bonerowski Palace***** znajdują się Restauracja Milano, gdzie skosztować można oryginalnych dań kuchni europejskiej i wyśmienitych win oraz Cukiernia & Lunch Time UL Lala, która przyciąga gości bogatą ofertą pysznych ciast, tortów, słodkich koktajli, wyborem najlepszych kaw i herbat a także sałatek i kanapek. Nowość! Od września 2012 w podziemiach Pałacu działa Burlesque Live Music Club z Sushi Barem

Możliwości konferencyjne

Do Państwa dyspozycji oddajemy również sale konferencyjne doskonałe na organizowanie spotkań biznesowych, szkoleń i dużych konferencji. Dzięki pięknej scenerii, nowoczesnemu wyposażeniu i profesjonalnej obsłudze spotkania służbowe organizowane w Pałacu Bonerowskim spełnią oczekiwania najbardziej wymagających organizatorów i uczestników.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.