Zamek Krasiczyn

Miejscowość Krasiczyn 179
37-741 Krasiczyn
Ceny już od 135 PLN
Średnia cena rezerwacji: 135 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (65)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Krasiczyn - Opis obiektu

Położenie - Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie to jeden z najpiękniejszych skarbów architektury renesansowo - manierystycznej w Polsce, należy również do najpiękniejszych zamków w Europie.

Zakwaterowanie - Krasiczyn

Hotel "Zamkowy" w Krasiczynie oferuje Państwu 96 komfortowych miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3-osobowych i apartamentach (51 pokoi), które znajdują się w kilku obiektach na terenie zabytkowego parku, w: Powozowni, Zamku, Pawilonie Szwajcarskim i Pawilonie Myśliwskim.

Wyposażenie

Other attractions: horse riding in the nearby stable farms, open-air grill parties.

Wyżywienie

Inspiracją twórczą naszej bogatej i zróżnicowanej oferty kulinarnej bywają często Państwa oczekiwania. To tutaj, w Restauracji Zamkowej, w otoczeniu bujnej i niepowtarzalnej przyrody można delektować się specjałami naszej kuchni. W zależności od ustawienia stołów Restauracja Zamkowa może przyjąć 160 osób w 3 salach na parterze: - zobacz schemat sal restauracyjnych - sala rycerska - 110 osób, - sala myśliwska - 20 osób,

Możliwości konferencyjne

Szanowni Państwo Zespół Zamkowo ? Parkowy w Krasiczynie zaprasza do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, wesel, imprez rodzinnych i okolicznościowych w odrestaurowanych salach balowych, które odzyskały historyczny blask.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.