Hotel Atut

Ul. Toruńska 27
62-563 Licheń Stary / Konin
Ceny już od 220 PLN
Średnia cena rezerwacji: 220 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (56)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Atut - Opis hotelu

Położenie - Hotel Atut

Hotel położony jest w miejscowości Licheń Stary 15 km na północny wschód od Konina, na wschodnim brzegu malowniczego Jeziora Licheńskiego. Dogodna lokalizacja w samym centrum Polski, 20 km od międzynarodowej trasy A-2 Berlin - Moskwa, przy skrzyżowaniu szlaków północ - południe, z dala od zgiełku wielkich aglomeracji jest jego dodatkowym atutem. Kompleks leśny otaczający obiekt posiada liczną sieć traktów, które doskonałe nadają się do spacerów i wędrówek rowerowych. Jezioro Licheńskie oraz nieopodal znajdujący się ciąg akwenów łączących Wartę z Notecią są popularnymi szlakami wodnymi.

Zakwaterowanie - Hotel Atut

Hotel oferuje łącznie 125 pokoi, w tym 2 apartamenty. Wszystkie pokoje i apartamenty standardowo wyposażone są w przestronną łazienkę z suszarką do włosów, a także telewizor LCD, radio, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Z części pokoi rozciąga się malowniczy widok na Bazylikę Licheńską. Dzieci do lat 6 mogą przebywać w pokoju rodziców bezpłatnie. Dzieci od 7 do 12 lat w pokoju rodziców -dopłata 50 zł/ dobę. Opłata za zwierzę 50 zł/dobę.

Wyżywienie

Restauracja Hotelu Atut, to doskonałe miejsce zarówno na romantyczną kolację przy świecach, jak i rodzinne przyjęcie, uroczysty firmowy bankiet czy też imprezę z programem artystycznym. W zależności od ustawienia sali można w niej zrealizować kameralne imprezy, jak i obsłużyć grupę nawet 350 osób. Polecamy szeroki wybór smacznych, zdrowych i wykwintnie podanych dań kuchni regionalnej, polskiej oraz międzynarodowej, przyrządzanych ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników. Nasze specjalności takie jak pieczona kaczka i polędwica wołowa w sosie z zielonego pieprzu oraz jedyny w swoim rodzaju domowy sernik zaspokoją każde podniebienie. Dla podkreślenia smaku potraw oferujemy szeroki wybór win z całego świata. Miła i profesjonalna obsługa dołoży wszelkich starań, aby zaspokoić pragnienia naszych gości.

Możliwości konferencyjne

Hotel Atut to największe centrum konferencyjne w Wielkopolsce. Oferujemy kompleksową organizację i obsługę konferencji, sympozjów, szkoleń, kursów, pobytów motywacyjnych i imprez integracyjnych. Do dyspozycji organizatorów spotkań przekazujemy 9 sal konferencyjnych, które łącznie mogą pomieścić 600 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, z możliwością zaciemnienia oraz wyposażone w profesjonalny sprzęt konferencyjny. Sale konferencyjne posiadają stały dostęp do Internetu oraz podobnie jak cały hotel objęte są siecią WiFi. Istnieje możliwość przeprowadzenia wideokonferencji. Każda sala konferencyjna została zaprojektowana tak, aby stworzyć miłą atmosferę podczas pracy, dając jednocześnie możliwość aranżacji i ustawienia zgodnie z potrzebami naszych gości. Przestronne hole i korytarze hotelowe w połączeniu z salami konferencyjnymi świetnie nadają się do organizacji imprez o charakterze wystawienniczo - targowym. Wnętrze hotelu Atut zostało przystosowane do prezentacji samochodów osobowych. Dodatkowo hotel dysponuje 2 namiotami na terenie zewnętrznym. Większa hala namiotowa posiada 450m2 (15m x 30m x 5,70 m) powierzchni i może ona komfortowo pomieścić nawet do 600 osób. Mniejszy namiot wiekości 64m2 (8m x 8m x 5,75m) jest idealnym rozwiązaniem dla grupy do 50 osób.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.