Ośrodek Wypoczynkowo-Hotelowy Prząśniczka

Studencka 20/24
91-513 Łódź
Ceny już od 110 PLN
Średnia cena rezerwacji: 110 PLN
Doba hotelowa -

Galeria zdjęć (11)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Ośrodek Wypoczynkowo-Hotelowy Prząśniczka - Opis obiektu

Ośrodek Wypoczynkowo-Hotelowy nasz położony jest w centrum malowniczego Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, nad dwoma stawami w Łodzi - Arturówku. Niepowtarzalny urok i klimat otaczającej przyrody zachęca do spacerów i ognisk integracyjnych na terenie naszego ośrodka. Panuje tu niezwykły spokój, cisza oraz kameralna atmosfera. Miła i kulturalna obsługa naszego hotelu pomoże Państwu w przygotowaniach, a podczas imprezy obsługuje nie przeszkadzając w zabawie. Dysponujemy dużym zapleczem hotelowym. Posiadamy pokoje jedno, dwu, trzy i czteroosobowe.

Ośrodek dysponuje trzema salami konferencyjno - szkoleniowymi umożliwiającymi organizację spotkań tematycznych. Tereny zielone wokół hotelu zapewniają niepowtarzalną atmosferę w trakcie przerw w szkoleniach i podczas wieczornych imprez integracyjnych. Dysponujemy czterema salami balowo-bankietowymi, na których można zorganizować przyjęcie dla od 20 do 120 osób.

Bezpośrednia bliskość stawów umożliwia korzystanie z kajaków, łodzi wiosłowych oraz rowerów wodnych jak i korzystanie z kąpieliska. Amatorzy spacerów, biegów i jazdy na rowerze mogą skorzystać z licznych tras spacerowych i ścieżek rowerowych. Sąsiedztwo kortów tenisowych, mini pola golfowego oraz stadniny koni sprawia, że każdy znajdzie tu sport dla siebie.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.