Hotel Gromada Łomża

Ul. Rządowa 1a
18-400 Łomża
Ceny już od 120 PLN
Średnia cena rezerwacji: 120 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
6.8/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (38)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Gromada Łomża - Opis hotelu

Położenie - Hotel Gromada Łomża

HOTEL GROMADA *** - położony jest w centrum miasta, na nadnarwiańskiej skarpie. Jest dobrą bazą wypadową na Białoruś, Ukrainę, Litwę lub na Mazury. Ze względu na sąsiedztwo dwóch parków narodowych, obiekt szczególnie polecany entuzjastom przyrody. Dodatkowym atutem jest położenie w pobliżu Starego Miasta oraz centrum ? siedziby większości ważniejszych instytucji.

Zakwaterowanie - Hotel Gromada Łomża

Hotel posiada 20 pokoi 1-osobowych, 52 pokoje 1-osobowe z możliwością dostawki, 2 apartamenty. Wyposażenie pokoju: łazienka, TV Sat, radio, telefon.

Wyposażenie

Usługi dodatkowe: zakład fryzjerski, salon kosmetyczny, antykwariat, galeria obrazów, kiosk z pamiątkami, parking strzeżony - płatny.

Wyżywienie

W hotelu znajduje się restauracja na 80 miejsc, kawiarnia - 50 miejsc, bar - 30 miejsc, room service.

Możliwości konferencyjne

Sala konferencyjna I ? znajduje się na parterze, z przepięknym widokiem na dolinę rzeki Narew, z wyjściem na patio. Kolorystycznie utrzymana w różu. Sala konferencyjna II ? usytuowana jest na I piętrze. Typowa sala konferencyjna w kolorach szaro ? błękitnych. Dogodny dostęp do tarasu z ciekawym widokiem na okolice. Sala konferencyjna III ? sala dwufunkcyjna, na co dzień dostępna jako kawiarnia, znajduje się na parterze. Jest możliwość korzystania z patio. Sala jest podzielona drzwiami suwanymi, które umożliwiają powiększenie powierzchni do 120 m2. Sala konferencyjna IV ? do dyspozycji w sąsiedztwie sali nr II. Znajduje się tam aneks, podest o wymiarach 2 x 3 m. Wyposażenie: rzutnik pisma i slajdów, flipchart, TV + Video, ekran, nagłośnienie, rzutnik do paneli LCD, nagrywanie, komputer i drukarka, dostęp do e-mail, xero, telefon, fax.

Opinie o hotelu

6.8/10 średnia ocena obiektu
2011-07-20
średnia ocena:
6.2/10
jakość: 5, obsługa: 5, lokalizacja: 9, wyżywienie: 5, zakwaterowanie: 7

korzystną cenę psuje drogi parking. po godzinie 22 już nie można nic się napić.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Gromada Łomża
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.