Hotel Forum

Ul. Obywatelska 8
20-092 Lublin
Ceny już od 160 PLN
Średnia cena rezerwacji: 160 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (34)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Forum - Opis hotelu

Położenie - Hotel Forum

Hotel Forum to nowo wybudowany, wielofunkcyjny obiekt położony w centrum Lublina przy trasie S-19 łączącej Białystok z Rzeszowem. W pobliżu hotelu znajduje się pełna zabytków lubelska starówka z Muzeum na Zamku. W bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Forum znajdą Państwo przystanki komunikacji miejskiej realizujące połączenia do dworca głównego PKS (1 km), dworca głównego PKP (6 km) i docelowo do portu lotniczego LUBLIN, jak również miejsc wartych zwiedzenia jak Muzeum na Majdanku ( 7 km) czy Muzeum Wsi Lubelskiej (5 km). Hotel Forum w Lublinie to połączenie nowoczesności, komfortu z ciepłą i serdeczną atmosferą.

Zakwaterowanie - Hotel Forum

Hotel Forum oferuje wygodne, eleganckie i funkcjonalnie wyposażone pokoje 1 i 2 osobowe o zróżnicowanym standardzie. Dzięki klasycznej elegancji, niepowtarzalnej atmosferze i wygodnej aranżacji tworzą one idealne warunki do pracy i wypoczynku.

Wyposażenie

Naszych Gości zapraszamy również do aktywnego odpoczynku w Fintess Clubie oraz do relaksu w strefie Wellnes & SPA. Jesteśmy przekonani, że w Hotelu Forum w Lublinie odnajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy, które są potrzebne do prawdziwego odpoczynku.

Wyżywienie

Restauracja Hotelu Forum to przede wszystkim przepyszna kuchnia. Potrawy przyrządzane przez szefa kuchni zachwycają nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim smakiem. Oferta naszej kuchni jest połączeniem tradycyjnych polskich smaków ze smakami słonecznej Italii.

Możliwości konferencyjne

Znajdujący się w centrum Lublina hotel Forum jest doskonałym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, prezentacji oraz szkoleń. Dysponujemy bazą 2 sal konferencyjnych mogących pomieścić od 20 do 120 osób. Profesjonalne wyposażenie sal, fachowa i kompleksowa obsługa oraz obszerny własny parking są gwarancją udanego wydarzenia biznesowego.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.