Termy Pałacowe Nałęczowianka

Ul. Paderewskiego 1A
24-140 Nałęczów
Ceny już od 210 PLN
Średnia cena rezerwacji: 210 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (54)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Termy Pałacowe Nałęczowianka - Opis obiektu

Położenie - Termy Pałacowe Nałęczowianka

Hotel Termy Pałacowe-Nałęczowianka to miejsce gdzie możesz skoncentrować się wyłącznie na sobie. W otoczeniu malowniczego Parku Zdrojowego odnajdziecie Państwo ciszę, odprężenie oraz wypoczynek. Obiekt znajduje się na terenie Zakładu Leczniczego Uzdrowiska Nałęczów.

Zakwaterowanie - Termy Pałacowe Nałęczowianka

Do Państwa dyspozycji oddajemy 134 miejsca noclegowe w komfortowo urządzonych pokojach: Apartamenty VIP, Apartamenty, Pokoje 2 os. LUX, Pokoje 1-, i 2-os. standard. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. Do dyspozycji są również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Nałęczów to doskonałe miejsce na uwolnienie się od stresu, specyficzny mikroklimat oraz woda z nałęczowskich sprzyja regeneracji sił.

Wyposażenie

W ośrodku oferujemy bardzo bogatą gamę zabiegów odnowy biologicznej z zakresu hydroterapii, zabiegów cieplnych i elektrycznych oraz zabiegi pielęgnacyjne w salonie kosmetycznym Clarins i w salonie fryzjerskim Matrix. Część zabiegowa to: 7 gabinetów kosmetycznych Clarins, 11 gabinetów zabiegowych odnowy biologicznej, basen ze stanowiskami do Aquaareobicu oraz salon fryzjerski Matrix.

Możliwości konferencyjne

Hotel Termy Pałacowe-Nałęczowianka to idealne miejsce na zorganizowanie: konferencji, szkoleń, zjazdów, imprez integracyjnych. Oprócz profesjonalnych sal konferencyjnych i ich wyposażenia posiadamy bogate doświadczenie w zakresie organizacji tego typu spotkań. Na terenie obiektu znajdują się 2 sale konferencyjne wyposażone w: projektor video-komputerowy, ekran, nagłośnienie, rzutnik slajdów 35mm, flipchart, rzutnik pisma, dostęp do Internetu.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.