Hotel Gromada**/*** Piła

Al. Piastów 15
64-920 Piła
Ceny już od 180 PLN
Średnia cena rezerwacji: 180 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (68)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Gromada**/*** Piła - Opis hotelu

Położenie - Hotel Gromada**/*** Piła

Hotel GROMADA zlokalizowany jest w centrum miasta, nad malowniczą rzeką Gwdą (1 kilometr od dworca PKP i PKS).

Zakwaterowanie - Hotel Gromada**/*** Piła

Hotel dysponuje miejscami noclegowymi w 4 apartamentach, 77 jednoosobowych i 131 dwuosobowych pokojach z łazienkami (w tym pokoje rodzinne i dla osób niepełnosprawnych). Na gości oczekuje wysoko wykwalifikowany personel recepcyjny, który spełni wszelkie Państwa oczekiwania. Wszystkie pokoje wyposażone są w bezpłatny, bezprzewodowy internet, TV Sat i telewizję kablową oraz suszarkę.

Wyposażenie

Po dniu pełnym wrażeń klienci mogą się zrelaksować w nowoczesnym centrum odnowy biologicznej, salonie urody i skorzystać z usług fryzjerskich. Na zwolenników dobrej zabawy czeka 8-torowy profesjonalny bowling z pełnym zapleczem rozrywkowym oraz Salon Gier. Przy hotelu mieści się parking strzeżony (również dla autokarów).

Wyżywienie

Zapraszamy gości do hotelowej restauracji na wyśmienite dania kuchni polskiej i europejskiej, a do kameralnej kawiarni-drink baru INSPIRACJA na aromatyczną kawę, ciasta własnego wypieku, desery i wymyślne drinki.

Możliwości konferencyjne

Hotel posiada 5 klimatyzowanych, wielofunkcyjnych sal (największa na 250 miejsc) przeznaczonych do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań okolicznościowych oraz imprez rodzinnych.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.