Hotel ILONN

Ul. Szarych Szeregów 16
60-462 Poznań
Ceny już od 237 PLN
Średnia cena rezerwacji: 237 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
8/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (66)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel ILONN - Opis hotelu

Położenie - Hotel ILONN

Hotel położony jest w północnej części Poznania, w pobliżu ważnych międzynarodowych szlaków komunikacyjnych z Warszawy do Berlina i ze Szczecina do Pragi, 8 km od centrum miasta, Starego Rynku i Międzynarodowych Targów Poznańskich. W pobliżu Hotelu znajduje się Centrum Handlowe Plaza oraz Centrum Handlowe Pestka, park wodny Octopus gdzie na Gościa czeka szeroki wybór sklepów, kino, kręgielnia, squash. Hotel jest idealnym miejscem dla podróżujących zarówno w interesach, jak i dla przyjemności.

Zakwaterowanie - Hotel ILONN

Hotel dysponuje 77 nowymi, komfortowo urządzonymi pokojami, w tym pokojami typu apartamentem. Łącznie hotel jest w stanie gościć 153 osóby jednocześnie. W każdym pokoju oddajemy Państwu do dyspozycji: przytulną, elegancką i estetyczna łazienkę, nowe, przestronne i wygodne łóżka, najwyższej jakości pościel oraz komfortowe poduszki, nowoczesne i funkcjonalne umeblowanie z przestrzenią do pracy, bezpłatny dostęp do Internetu ( Wi-Fi i szybkiego łącza), TV LCD, telefon. Na życzenie oferujemy również pokoje wyposażone w osobny salon udostępniane na spotkania biznesowe w rozliczeniu godzinowym. W hotelu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Wyposażenie

Oferujemy gościom bezpłatny parking oraz możliwość parkowania na płatnym monitorowanym i ogrodzonym parkingu. Pobyt w Hotelu Ilonn uatrakcyjni naszym gościom studio sauny. Jest ona udostępniana bezpłatnie.

Wyżywienie

W hotelu mieści się Ilonn restauracja oraz nowo otwarta w 2013 roku restauracja Gusto Food & Wine, która oferuje dania kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej.

Możliwości konferencyjne

Hotel Ilonn dysponuje nowoczesnym centrum konferencyjnym o łącznej powierzchni sal 380 m2, oddanym do użytku we wrześniu 2011 roku i rozbudowanym w październiku 2013.

Opinie o hotelu

8/10 średnia ocena obiektu
2014-04-15
średnia ocena:
8/10
jakość: 8, obsługa: 8, lokalizacja: 8, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 8

Hotel bardzo adekwatny do swojej kategorii i ceny. Jedzenie dobre, obsługa miła i kompetentna niewątpliwie duży plus tego miejsca

2011-01-31
średnia ocena:
4.6/10
jakość: 5, obsługa: 5, lokalizacja: 3, wyżywienie: 5, zakwaterowanie: 5

Super czysty, nowy, zadbany hotel. Śniadania jak w czterogwiazdkowym. Sauna bardzo elegancka i za darmo! Dla mnie ekstra, tym bardziej że ceny "dla ludzi"...


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu ILONN
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.