Hotel Vivaldi Poznań

Ul. Winogrady 9
61-663 Poznań
Ceny już od 210 PLN
Średnia cena rezerwacji: 238 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (69)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Vivaldi Poznań - Opis hotelu

Położenie - Hotel Vivaldi Poznań

Obiekt sąsiaduje z parkiem Cytadela, oddalony jest o 2 km od Starego Rynku, Międzynarodowych Targów Poznańskich i dworca kolejowego oraz 7 km od lotniska Ławica.

Zakwaterowanie - Hotel Vivaldi Poznań

Obiekt oferuje noclegi w eleganckich, klimatyzowanych pokojach z TV LED, bezpłatnym przewodowym i bezprzewodowym dostępem do Internetu, telefonem, minibarem oraz nowoczesną łazienką wyposażoną w wannę i kabinę prysznicową, suszarkę do włosów.

Wyposażenie

W hotelu znajduje się basen z hydromasażem, sauna parowa, obok niego- korty tenisowe, boisko do koszykówki i boisko do piłki nożnej. Lokalizacja w sąsiedztwie parku stwarza dogodne warunki spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu (jogging, Nordic Walking, rowery). Do dyspozycji gości pozostaje monitorowany parking oraz letnie hotelowe tarasy.

Wyżywienie

Elegancka Restauracja Cztery Pory Roku zaprasza na podróż kulinarną po bogactwie smaków i aromatów. Lokal oferuje smaczne śniadania w formie urozmaiconego bufetu szwedzkiego oraz wyśmienite dania obiadowe i wystawne kolacje. C@fe Bar zaprasza na chwilę wytchnienia przy deserze, aromatycznej kawie czy drinku. Letni taras to doskonałe miejsce na spotkanie w gronie znajomych.

Możliwości konferencyjne

Vivaldi oferuje klientom biznesowym zaplecze konferencyjno- szkoleniowe pod postacią 5 klimatyzowanych sal o różnej wielkości z naturalnym oświetleniem oraz systemem całkowitego zaciemnienia, bezpłatnym bezprzewodowym i przewodowym dostępem do Internetu oraz profesjonalną obsługą, przygotowanych do organizacji spotkań biznesowych i szkoleń.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.