Hotel Chopin

Ul. Chopina 28
83-000 Pruszcz Gdański
Ceny już od 200 PLN
Średnia cena rezerwacji: 200 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
7.8/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (38)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Chopin - Opis hotelu

Położenie - Hotel Chopin

Pruszcz Gdański wyróżnia położenie geograficzne i komunikacyjne. Sąsiedztwo Trójmiasta z jego wszystkimi atrakcjami, kilometry plaż z powietrzem przepełnionym leczniczym jodem, mierzeja Wiślana, przepiękne kaszubskie jeziora i lasy, unikalny krajobraz Żuław z pozostałościami kultury Menonitów. Wszystko to w bliskiej odległości od miasta z dogodnym dojazdem. Pruszcz Gdański to również ważny węzeł komunikacyjny. To tutaj znajduje się początek autostrady A1 i obwodnicy Trójmiasta, spinającej Gdańsk, Sopot i Gdynię w jedną wielką aglomerację. Miasto przecina również droga krajowa nr 1 a w odległości 10 km przebiega krajowa 7 łącząca wybrzeże ze stolicą.

Zakwaterowanie - Hotel Chopin

Wszystkie pokoje z łazienkami, łazienki z kabiną prysznicową, wyposażenie pokoi:telewizja kablowa (60kanałów), telefon, bezpłatny dostęp do internetu, zasłony typu black-out, dwójki z osobnymi i łączonymi łóżkami.

Wyżywienie

Restauracja Piano proponuje kartę menu złożoną z specjałów dwóch narodów Polski i Francji. Aby uczcić 200 rocznicę narodzin patrona Hotelu wybrano charakterystyczne dania i produkty dwóch krajów. Niepowtarzalny klimat eleganckich pastelowych wnętrz oraz gościnna obsługa zachęcają do spotkań towarzyskich i biznesowych.

Możliwości konferencyjne

Do dyspozycji gości oddajemy klimatyzowaną salę konferencyjną, mogącą pomieścić do 50 osób przy ustawieniu w podkowę lub 80 osób przy ustawieniu teatralnym. Sala posiada nagłośnienie oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audiowizualny m.in. projektor multimedialny, ekran, flipchart, mikrofon bezprzewodowy. Na życzenie Gości organizujemy przerwy kawowe, poczęstunki, lunch, kolacje. Kompleksowe zaplecze gastronomiczne zapewnia Restauracja Piano.

Opinie o hotelu

7.8/10 średnia ocena obiektu
2011-05-16
średnia ocena:
7.8/10
jakość: 7, obsługa: 9, lokalizacja: 8, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 7

Miła kompetentna obsługa. śniadanie bez fajerwerków, ale na dobrym poziomie. Czysto i schludnie. Zbyt wąskie łóżka i głośno od ulicy. Uczciwe 3 gwiazdki. Ogólnie OK.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Chopin
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.