Ośrodek wypoczynkowy MAZURY Ośrodek Wypoczynkowy

Miejscowość Krzyże
12-220 Ruciane - Nida
Ceny już od 70 PLN
Średnia cena rezerwacji: 70 PLN
Doba hotelowa 10:00 - 17:00

Galeria zdjęć (14)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

MAZURY Ośrodek Wypoczynkowy - Opis obiektu

Położenie - MAZURY Ośrodek Wypoczynkowy

Miejscowość w województwie warmińsko ? mazurskim na skraju Puszczy Piskiej, W niedalekiej odległości leży Mrągowo i Mikołajki. Ośrodek Wypoczynkowy położony jest nad samym jeziorem Nidzkim, dookoła otacza go las. Atutem ośrodka jest własna przystań żeglarska z wypożyczalnią sprzętu wodnego, pole namiotowe z wc i pralnią. Świetne miejsce wypadowe dla żeglarzy na szlak Wielkich Jezior Mazurskich.

Zakwaterowanie - MAZURY Ośrodek Wypoczynkowy

Pokoje 2 osobowe (I p.) są z balkonami. Wszystkie pokoje wyposażonych w TV i radio. Czajniki elektryczne znajdują się na korytarzach.

Wyposażenie

Apartament 2 pokojowy, składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem oraz pokoju dziennego wyposażonego w komplet wypoczynkowy, fotel rozkładany, TV, lodówka, i czajnik bezprzewodowy. Budynki typu bungalow, składają się z 2 sypialni. Wyposażone są w TV, radio, lodówką i czajnik elektryczny. Campingi składają się z 2 sypialni, przedpokoju i łazienki. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł higieniczno ? sanitarny. Do dyspozycji gości : jadalnia (2 sale) kawiarnia pomieszczenie świetlicowe z kominkiem sala wielofunkcyjna, sala gier, bilard tenis stołowy plac zabaw dla dzieci kort tenisowy boisko do piłki nożnej, siatkowej i koszykowej wypożyczalnia roweró krąg ogniskowy kominek zewnętrzny własna plaża, kąpielisko z ratownikiem przystań żeglarska wypożyczalnia sprzętu wodnego m.in.: jachty, kajaki, rowery wodne, łodzie, surfing pole namiotowe parking bezpłatny, ogrodzony, niestrzeżony

Wyżywienie

Obiekt posiada jadalnie i kawiarnie.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.