Hotel Zamek RYN

Pl. Wolności 2
11-520 Mikołajki/Ryn
Ceny już od 299 PLN
Średnia cena rezerwacji: 299 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
8.1/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (65)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Zamek RYN - Opis hotelu

Położenie - Hotel Zamek RYN

Nad miasteczkiem, malowniczo położonym na przesmyku pomiędzy dwoma jeziorami Ołów i Ryńskim, które stanowi odnogę szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, na wzgórzu nad jeziorem wznosi się Hotel ZAMEK RYN ****. Ta XIV-wieczna , druga co do wielkości tego typu budowla w Polsce, usytuowana jest w jednym z najatrakcyjniejszych regionów pod względem krajobrazowym, ekologicznym, przyrodniczym oraz turystycznym. Pagórkowaty, pfałdowany teren, bajeczne jeziora, wijące się niekiedy długimi rynnami, pełne uroczych zatok i półwyspów, to okolice Zamku.

Zakwaterowanie - Hotel Zamek RYN

Zgodnie z wielowiekową tradycją w Hotelu ZAMEK RYN **** zachowane są cztery skrzydła: Komturskie, Rycerskie, Myśliwskie, Więzienne. Do Państwa dyspozycji oddajemy 143 1- i 2- osobowe pokoje oraz apartamenty o wysokim standardzie, nawiązujące wystrojem do architektury zamku. Oferując niepowtarzalny klimat zapewniamy Państwu także swobodny dostęp do nowoczesnych mediów (Internet, TV, telefon). W każdym pokoju, w którym zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły, znajduje się minibar. Stylowe łazienki o funkcjonalnych, estetycznych wnętrzach wyposażone są w kabiny prysznicowe lub wanny oraz suszarki do włosów.

Wyposażenie

Ogromną zaletą hotelu jest możliwość korzystania z Centrum Rekreacji, gdzie wykwalifikowany personel troszczy się o Gości, realizując ich indywidualne potrzeby. Hydroterapia to idealny zabieg dla ciała i duszy. Wytwarzane podczas tej kuracji endorfiny zmniejszają uczucie bólu i pozwalają na uzyskanie efektu całkowitego odprężenia, wywołują dobry nastrój. Korzystanie z hydroterapii przynosi znaczące efekty w rehabilitacji, po ćwiczeniach fizycznych, treningach bądź innych zmaganiach sportowych. Dodatkowe atrakcje: Sauna fińska, Łaźnia turecka, Infraret, kręgielnia, sala fitness, zabiegi z wykorzystaniem ciśnienia strumienia wody, zabiegi z wykorzystaniem ciśnienia hydrostatycznego wody.

Wyżywienie

W gotyckich salach restauracyjnych: Wielkim Refektarzu i Refektarzu, można na chwilę zapomnieć o codzienności. Tutaj raczymy Gości potrawami kuchni regionalnej, staropolskiej (dzika zwierzyna i ptactwo) i europejskiej a także winami, staropolskimi nalewkami i miodami. Wyrafinowane wyroby cukiernicze zaskakują swoją niespotykaną kompozycją i smakiem. W podziemiach Zamku znajduje się Winiarnia, w której nasz sommelier regularnie wzbogaca starannie wyselekcjonowaną, dobraną do potraw bogatą gamę win z cieszących się renomą winnic całego świata. Podczas romantycznej kolacji można się delektować wspaniałym "Winem Ryńskim", którego tajemnica tkwi w pieczołowicie pielęgnowanych recepturach i niezwykłym klimacie tego miejsca.

Możliwości konferencyjne

Hotel zamek RYN dysponuje 10 salami konferencyjno -bankietowymi o łącznej powierzchni 2000 m2. Pomieszczenia są klikatyzowane i wyposażone w sprzęt audiowizualny. Zadaszony Dziedziniec o powierzchni 900m2 pełni rolę sali wielofunkcyjnej. Tutaj organizowane są konferencje, prezentacje, targi, pokazy, wystawy, bankiety i bale.

Opinie o hotelu

8.1/10 średnia ocena obiektu
2014-03-06
średnia ocena:
9.2/10
jakość: 7, obsługa: 10, lokalizacja: 9, wyżywienie: 10, zakwaterowanie: 10

Fajny hotel zaadaptowany w zabytkowym zamku. Wielokrotnie nagradzany i na pewno nie bez powodu. Wokół cisza i spokój można odpocząć.

2013-05-25
średnia ocena:
9.2/10
jakość: 8, obsługa: 10, lokalizacja: 9, wyżywienie: 10, zakwaterowanie: 9

Piękne miejsce, piękny obiekt. Spędziłem tam miłe chwile.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Zamek RYN
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.