Hotel Sarmata

Ul. Zawichojska 2
27-600 Sandomierz
Ceny już od 185 PLN
Średnia cena rezerwacji: 185 PLN
Doba hotelowa 16:00 - 12:00

Galeria zdjęć (42)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Sarmata - Opis hotelu

Położenie - Hotel Sarmata

Hotel Sarmata jest dla Ciebie doskonałym miejscem na postój i wypoczynek. Oferujemy wyjątkowy klimat oparty o XIX-wieczny zabytkowy zespół dworski. Obiekt położony jest w bezpośredniej lokalizacji Rynku Starego Miasta ? 150 metrów od Bramy Opatowskiej. Otoczony założeniem parkowym, alejkami spacerowymi gwarantuje swoim Gościom kameralną atmosferę. Na terenie zespołu zlokalizowany jest parking strzeżony dla ponad 40 aut, zgłoszone pojazdy objęte są ubezpieczeniem.

Zakwaterowanie - Hotel Sarmata

Hotel Sarmata*** jest jednym z nielicznych obiektów hotelowych, które mogą zaoferować Państwu niepowtarzalną atmosferę utrzymaną w duchu sarmackim. Zabytkowe i stylizowane wnętrza zespołu dworskiego, hotelu, restauracji i winiarni, zapewniają bogate doznania estetyczne. Hotel Sarmata*** oferuje łącznie 127 miejsc noclegowych w 50 pokojach lub apartamentach z łazienkami, TV, LCD 26", radio, sejfem, telefonem, bezpłatnym dostępem do Internetu (LAN oraz WiFi). Obiekt składa się trzech budynków zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie: obiektu hotelowego, dworku oraz oficyny. Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje o zróżnicowanym standardzie i wielkości: pokoje 2-osobowe standard, 2-osobowe Lux, 3-osobowe Lux oraz apartamenty jedno i dwupokojowe (pokoju typu suite). Dla indywidualnych turystów biznesowych polecamy pokoje 2-osobowe po pojedynczego wykorzystania zlokalizowane na poddaszu hotelu (łóżko 140 cm szer.). Rodzicom z dziećmi rekomendujemy apartamenty dworskie (pow. 45.m.kw.) z wydzieloną sypialnią i pokojem dziennym. Zespół Dworski Hotel Sarmata zwyciężył w plebiscycie Cudne Świętokrzyskie 2010 w kategorii miejsca noclegowe.

Wyposażenie

Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa, jako jedyny obiekt hotelowy w Sandomierzu, oferujemy wewnętrzny parking dla aut osobowych oraz parking strzeżony.

Wyżywienie

Restauracja Sarmacka gwarantuje Państwu nowe odkrycia kulinarne w Sandomierzu. To doskonałe miejsce dla organizacji spotkań towarzyskich i biznesowych. Stylizowane, klimatyzowane wnętrza Restauracji Sarmackiej ugoszczą ponad 80 osób w historycznej atmosferze. Restauracja Sarmacka serwuje potrawy kuchni polskiej oraz regionalnej. Kamienna winiarnia zlokalizowana jest w podziemiach restauracji. To doskonałe miejsce na kameralne spotkania biznesowe, romantyczne kolacje we dwoje jak również imprezy rodzinne. W ofercie posiadamy ponad 150 pozycji win z całego świata. Restauracja Sarmacka zwyciężyła w plebiscycie Cudne Świętokrzyskie 2010 w kategorii lokal gastronomiczny.

Możliwości konferencyjne

Przywrócony do swej pierwotnej okazałości Zespół Dworski Hotel Sarmata *** oferuje 127 miejsc noclegowych oraz wnętrza na spotkania biznesowe i konferencje utrzymane w klimacie historycznym. Dla każdego spotkania biznesowego, niezależnie od jego charakteru oraz wielkości grupy, oferujemy dogodne rozwiązania. Hotel Sarmata to nowe, oryginalne miejsce na organizację konferencji w województwie świętokrzyskim oraz Sandomierzu. Elegancko urządzone i stylizowane pomieszczenia doskonale nadają się do organizacji szkoleń, konferencji, seminariów, warsztatów, bankietów czy bankietów. Oferta szkoleniowo-konferencyjna Hotelu Sarmata *** gwarantuje Państwu: • kompleksowość usług konferencyjnych • zróżnicowany charakter wystroju sal konferencyjnych i sal spotkań • klimatyzowaną salę konferencyjno-bankietową do 200 osób • klimatyzowaną salę szkoleniową VIP do 40 osób • klimatyzowaną kamienną winiarnię na spotkania biznesowe i szkolenia dla 52 osób • apartamenty dworskie do spotkania biznesowe do 10 osób • profesjonalne zaplecze techniczne (m.in. ekrany ramowe do projekcji tylnych ? 240x180 cm oraz 300x230 cm) • atmosferę skupienia, relaksu tworzoną przez otoczenie zespołu dworskiego oraz bliskość Rynku Starego Miasta • unikalny w skali regionu obiekt zabytkowy w uroczym Sandomierzu

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.