Hotel Rialto

Ul. Wilcza 73
00-670 Warszawa
Ceny już od 350 PLN
Średnia cena rezerwacji: 763 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
8.7/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (43)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Rialto - Opis hotelu

Położenie - Hotel Rialto

Hotel Rialto to pięciogwiazdkowy obiekt dyskretnie usytuowany w centrum finansowo-handlowym Warszawy, w sąsiedztwie atrakcji kulturalnych i rozrywkowych miasta, 10 km od lotniska oraz 10 minut od historycznego Starego Miasta. Inspiracją wyposażenia wnętrz hotelu jest epoka art déco.

Zakwaterowanie - Hotel Rialto

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 44 pokoje, zaprojektowane i umeblowane w indywidualnym i niepowtarzalnym stylu. Wizyta w naszym hotelu pozwoli Państwu odbyć podróż przez sztukę wzornicza początku XX wieku. Każdy z pokoi został zaprojektowany w niepowtarzalny sposób. W każdym z nich umieściliśmy grupę autentycznych mebli z lat 1900-1920. Do nich doprojektowaliśmy pozostałe, uważnie dobierając materiały wykończeniowe aby odtworzyć charakter epoki. Starannie dobraliśmy oświetlenie z warsztatów wytwarzających niezmienione wzory sprzed 100 lat, wyszukaliśmy materiały obiciowe według oryginalnych matryc z epoki secesji i art déco . Wszystko wykonane zostało przez najlepszych rzemieślników i przy użyciu najlepszych gatunkowo materiałów wykończeniowych - drewna, kamiennych okładzin, szklanych mozaik i niklowanego mosiądzu. W każdym pokoju zaskoczy Państwa inny nastrój. W każdym odkryją Państwo inny odcień sztuki użytkowej początku XX wieku.

Wyposażenie

Jeśli lubicie Państwo ruch i aktywny wypoczynek, a w podróży nie zapominacie o zachowaniu sprawności fizycznej, Hotel Rialto jest miejscem, gdzie poczujecie się wspaniale. Do dyspozycji naszych Gości pozostawiamy dobrze wyposażoną salę do ćwiczeń siłowych oraz sauny suchą i parową. W hotelu znajduje sie również biblioteka płyt CD i DVD.

Wyżywienie

Warszawski hotel Rialto ma nowego Szefa Kuchni. Został nim Paweł Suchenek. Wcześniej przez dziewięć lat pracował za granicą dla sieci Marriott w Szwajcarii, Armenii, Belgii i Wielkiej Brytanii. Restauracja Rialto serwuje kuchnię polską z elementami międzynarodowej. Jest jedną z nielicznych szczycących się rekomendacją przewodnika Michelin. Menu zmienia się co 3 miesiące by odpowiadać panującej porze roku. Możliwość wykupienia śniadania na miejscu - 18,00 EURO za osobę.

Możliwości konferencyjne

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy dwie sale konferencyjne: Lido i Astorię. To idealne miejsce do spotkań biznesowych, w pełni przystosowane do prowadzania negocjacji i prezentacji. Jeżeli potrzebujecie Państwo eleganckiego, funkcjonalnego pomieszczenia, godnego prestiżu Państwa firmy i jej pozycji, Lido i Astoria spełnią Państwa oczekiwania.

Opinie o hotelu

8.7/10 średnia ocena obiektu
2015-03-04
średnia ocena:
8.6/10
jakość: 8, obsługa: 9, lokalizacja: 9, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 9

Na plus położenie, obsługa i wygodne łózko. Nieco większy wybór potraw przydałby się na śniadanie, ale i tak polecam!

2011-02-14
średnia ocena:
8/10
jakość: 8, obsługa: 9, lokalizacja: 8, wyżywienie: 0, zakwaterowanie: 7

Hotel z indywidualnym charakterem i ciekawym designem (art deco). Bardzo ładna (i pusta) sauna. Śniadanie nie na poziomie 4-5 gwiazdek ale ogólne wrażenia miłe.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Rialto
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.