Hotel Gołębiewski Wisła

Al. Ks. Bp Bursche 3
43-460 Wisła
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
8.4/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (73)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Gołębiewski Wisła - Opis hotelu

Położenie - Hotel Gołębiewski Wisła

Hotel Gołębiewski położony jest na stoku Bukowej (713 m.npm.), na prawym brzegu Wisły, która niedaleko posiada swoje źródła. Wyjątkowy klimat, lokalizacja w górach Beskidu Śląskiego, różnorodność atrakcji (między innymi Park Wodny Tropikana), wspaniała atmosfera hotelu sprawią, iż wypoczynek w naszym hotelu będzie miły i niezapomniany.

Zakwaterowanie - Hotel Gołębiewski Wisła

Na naszych gości czekają 564 pokoje jedno- i dwuosobowe o najwyższym standardzie, w tym 30 pokoi rodzinnych (tzw. STUDIO - dwa pokoje dwuosobowe połączone drzwiami w ściance działowej) oraz 15 komfortowych apartamentów. Większość pokoi posiada balkony, niemal wszystkie z nich posiadają piękny widok na góry.

Wyposażenie

Wypoczynek aktywny, czy bierny? To wszystko można znaleźć w Hotelu Gołębiewski. Do aktywnego wypoczynku zachęcają znakomicie wyposażone pomieszczenia w Parku Wodnym Tropikalna z masażami wodnymi i suchymi, leczniczymi, relaksacyjnymi, saunami suchymi i parowymi, biczami szkockimi, kąpielami perełkowymi, aromatycznymi i solankowymi, tepidarium, komorą śnieżną - odnowią nie tylko ciało, ale i ducha.

Wyżywienie

Gości zapraszamy do: Restauracji Zielonej (330 miejsc) w godzinach od 14.00 do 23.00, Restauracji Czerwonej (350 miejsc, śniadania w godzinach 7.00-11.00, obiady w godzinach 13.30 - 16.00, wyśmienity bufet szwedzki), Restauracji Staropolskiej ze stylowym wystrojem z kominkiem (180 miejsc), Klubu Nocnego (440 miejsc), Kawiarni Patio.

Możliwości konferencyjne

Hotel to doskonałe miejsce spotkań, konferencji, szkoleń i imprez o charakterze integracyjnym. Centrum Kongresowe dysponujące 21 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi z profesjonalnym wyposażeniem audiowizualnym i multimedialnym, salą kongresowo-balową dla 1800 osób stanowi największy tego typu obiekt na południu Polski. Na VI pietrze znajduje się sala kongresowa o powierzchni 1589 m2, którą można podzielić na dwie sale w których znajdują się sceny. Wszystkie sale są rozmieszczone wokół patio. x`Nad głównym wejściem hotelu na wysokości I piętra znajduje się sala bankietowa (275 m2). Wszystkie sale mają kształt zbliżony do prostokąta.

Opinie o hotelu

8.4/10 średnia ocena obiektu
2009-08-25
średnia ocena:
9.8/10
jakość: 10, obsługa: 10, lokalizacja: 10, wyżywienie: 10, zakwaterowanie: 9

Byliśmy w tym hotelu przez 10 dni. Było wspaniale . Dziękujemy kierownictwu i obsłudze hotelu za miły pobyt. Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie a system zarządzania hotelem może służyć za wzór. Jedynie brak wind na skrzydłach hotelu dla starszych ludzi stanowi pewien problem.

2009-06-28
średnia ocena:
9.6/10
jakość: 10, obsługa: 9, lokalizacja: 9, wyżywienie: 10, zakwaterowanie: 10

Po prostu cudownie... Naj;lepszy jest park wodny.... tylko duzo ludzi Różne sauny, jaccuzi, grota lodowa, solna, tężnia i siłownia, a najwazniejsze to zjeźdzalnie... -długie Jeśli sie nie ma samochodu to w Wiśle nie ma co robić. Jedzenie wyśmienite- codziennie coś innego. Fajny byl. klub nocny- bawiłam sie tam do 2 w nocy. Obok klubu salon gier- bilard, kregle, tenis stołowy i róźne automaty do gier. Polecam dla dzieci, róźne zajęcia w tygodniu- będą zadowolone. Pokoje czyste, schludne, codzinnie sprzątane. Z kazdego pokoju widok na piękne góry. Mówię wam.. po prostu cudo... chcę tam jechać jeszcze raz... tego sie nie zapomina. "Ładni chłopacy"


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Gołębiewski Wisła
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.