Hotel Stok Ski & SPA

Ul. Jawornik 52a
43-460 Wisła
Ceny już od 300 PLN
Średnia cena rezerwacji: 300 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (101)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Stok Ski & SPA - Opis hotelu

Położenie - Hotel Stok Ski & SPA

Hotel STOK w Wiśle położony w samym sercu Beskidu Śląskiego, w malowniczej dolinie Jawornika, jednego ze źródłowych potoków największej polskiej rzeki Wisły. To wymarzone miejsce, by podziwiać górską przyrodę, odnaleźć ślady historii regionu i góralskiej tradycji. Gęsta sieć szlaków turystycznych zachęca do pieszych wędrówek po jednym z najatrakcyjniejszych pasm górskich w Beskidach. Bliskość granicy państwowej zachęca do wykorzystania naszego hotelu jako bazy wypadowej do Czech i Słowacji. Wyjątkowe walory krajobrazowe i turystyczne, wynikające z położenia obiektu w granicach otuliny Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego, a także szereg atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla naszych Gości sprawiają, że pobyt w Hotelu STOK pozostaje niezapomniany.

Zakwaterowanie - Hotel Stok Ski & SPA

Do dyspozycji gości: 14 pokoi jednoosobowych w tym 3 pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych,167 pokoi dwuosobowe, 18 pokoi studio, 2 apartamenty. W pokojach 2 osobowych istnieje możliwość dostawek. Wszystkie pokoje wyposażone w łazienkę, telefon, sejf. W każdym pokoju jest telewizja satelitarna.

Wyposażenie

SPA BOTANICA w Hotel STOK. Kompleks odnowy biologicznej SPA Botanica to miejsce stworzone wyłącznie dla piękna, relaksu i przyjemności. Tutaj dzięki profesjonalnemu zespołowi kosmetyczek i terapeutów można odzyskać wewnętrzną równowagę i zyskać piękny wygląd. W ofercie posiadamy indywidualnie dobrane zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, kąpiele i zabiegi SPA, zabiegi aromaterapeutyczne oraz masaże pochodzące z różnych stron i kultur świata. Kompleksowej pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni, stóp i włosów dokonujemy w oparciu o preparaty światowych renomowanych firm kosmetycznych. Naszą specjalnością są programy relaksacyjne, oczyszczające i odmładzające dla najbardziej wymagających klientów oraz seanse terapeutyczne dla Gości aktywnie spędzających czas: narciarzy, turystów i ludzi biznesu. Na powierzchni 450 m kw., do dyspozycji naszych Gości oddajemy 13 gabinetów zabiegowych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt kosmetyczny oraz w profesjonalne urządzenia do hydroterapii, m.in.: kapsuły Dermalife Oceana i saunę parowo-błotną Massiv Klafs. Zapraszamy na wyprawę po zdrowie i urodę. Do dyspozycji Gości: - basen kryty, - brodzik dla dzieci, - kompleks Wellnes, - kręgielnia,

Wyżywienie

Hotel posiada rozbudowane zaplecze gastronomiczne ? 3 restauracje ( Panorama A i B , Europa ), sala bankietowa na 320 osób, bar dzienny, klub nocny, 2 kominki plenerowe na 150 i 400 miejsc, karczma góralska.

Możliwości konferencyjne

Hotel posiada 14 sal konferencyjnych od 15 do 430 miejsc.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.