Pensjonat Willa STOK

Ul. Willowa 16
34-460 Wisła
Ceny już od 150 PLN
Średnia cena rezerwacji: 150 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (19)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Willa STOK - Opis obiektu

Położenie - Willa STOK

Witamy Państwa w Willi Stok. Ten komforty i kameralny obiekty znajduje sie w Wiśle, jedyny z najbardziej znanych kurortów Beskidu Śląskiego. Oferujemy tutaj państwu znakomite warunki wypoczynku jak i dyskretnych spotkań biznesowych. To idealne miejsce do zorganizowania integracyjnych pobytów dla niewielkich grup pracowników ale również wspaniała możliwość odpoczynku i relaksu dla turystów indywidualnych. Sprzyjają temu zarówno warunki klimatyczne i krajobrazowe, trasy narciarskie, piesze i rowerowe Beskidu jaki i możliwości samego obiektu w postaci niewielkiego basenu i Sali rekreacyjnej z bilardem, stołem do tenisa i urządzeniami do odnowy biologicznej.

Zakwaterowanie - Willa STOK

Do dyzpozycji gości oddajemy,13 pokoi w tym 8 pokoi 2 os. 3 apartamenty 3 os ? dwa pokoje (2 + 1) 2 apartamenty 4 os ? dwa pokoje ( 2 + 2 )

Wyposażenie

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, TV satelitarną, telefon i lodówką.

Wyżywienie

Willa STOK proponuje Państwu na miejscu pełne wyżywienie - obiady, obiadokolacje, kolacje . Proponujemy , również spędzenie miłych chwil przy kawie, napojach i ciastkach w sympatycznym barku, gdzie można wygodnie obejrzeć TV i posłuchać muzyki.

Możliwości konferencyjne

Willa STOK to nie tylko wypoczynek. Umożliwiamy Państwu w kameralnej atmosferze odbycie spotkać biznesowych, przeprowadzenie szkoleń i konferencji, zorganizowanie bankietów i przyjęć. Sala konferencyjna, wyposażona w sprzęt audiowizualny , klimatyzację spełni Państwa oczekiwania w tym zakresie. Mieści ona ponad 30 osób.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.