Hotel Victoria

Ul. Przechodnia 1 B
87-800 Włocławek
Ceny już od 171 PLN
Średnia cena rezerwacji: 171 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
9.9/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (23)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Victoria - Opis hotelu

Położenie - Hotel Victoria

Hotel Victoria jest kameralnym, trzygwiazdkowym obiektem, położonym w sercu miasta Włocławka (nieopodal głównego punktu miejskiego-Placu Wolności. Hotel Victoria wraz ze swoja Restauracją i Kawiarnią jest kontynuatorem niemal 150-letniej tradycji. Wnętrza stylistycznie nawiązują do lat 20. i 30. XX wieku, kiedy to Hotel cieszył się największą świetnością we Włocławku i regionie.

Zakwaterowanie - Hotel Victoria

Trzy piętra Victorii to trzy różne światy, choć na każdym znajdziecie przyczynek do refleksji nad świetnością przeszłości. Pierwsze piętro Victorii to Świat Popielaty - jego nastrój i wystrój każą zwolnić, koją pośpiech, sprzyjają zamyśleniu. Zieleń Drugiego Piętra napawa optymizmem, budzi nadzieję, tchnie wiarę. Czerwony klimat piętra trzeciego dodaje energii, siły i fantazji. Tu jest też najbardziej intymnie i tajemniczo. Na ścianach korytarzy i we wszystkich pokojach, królują stylowe, historyczne fotokolaże - w kimś mogą budzić refleksję nad trwaniem, kogoś innego obudzą do działania. Korytarzowym spacerom towarzyszy w Victorii dyskretna i nastrojowa muzyka. Trzy pietra, trzy światy, dwadzieścia trzy pokoje i... każdy inny. Mamy dla Państwa dyspozycji: • 2 apartamenty • 18 kameralnych pokoi dwuosobowych • 3 pokoje jednoosobowe • salę konferencyjną Victoria jest dziś nie tylko stylowa, ale również komfortowa i nowoczesna. Cały hotel jest klimatyzowany. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w kablowe łącze internetowe, oraz sygnał sieci wifi (Restauracja, Kawiarnia, Lobby bar oraz Sala Konferencyjna).

Wyżywienie

Wizyta w Restauracji Hotelu Victoria to nie tylko okazja do podróży kulinarnej. Jej wnętrza przenoszą Gości do lat 20. ubiegłego stulecia, kiedy było to najmodniejsze we Włocławku i najbardziej ekskluzywne miejsce towarzyskich spotkań i oficjalnych przyjęć. Atmosferę tamtych czasów pozwalają poczuć tu dziś inspirowane stylem art deco rzeźby, szlachetne tapety z kamieniami Swarovskiego, stylowe meble i... rzecz jasna - światło: lampy, plafony, kinkiety, oryginalne kasetony. W menu Restauracji Victoria dominuje kuchnia francuska, austriacka, staropolska oraz kujawska - w wyrafinowanej i gustownej oprawie. Jak smakuje? Przekonać się można codziennie między godziną 12.00 a 22 .00 wieczorem. Zapraszamy! Restauracja może pomieścić 40 Gości.

Możliwości konferencyjne

Dla Gości, którzy potrzebują miejsca na konferencję, spotkanie firmowe lub prezentację, oferujemy elegancką salę konferencyjną z wyjątkowym szklanym wykuszem. Sala przewidziana jest na ok. 30 osób w układzie przy stołach oraz ok. 50 osób w układzie kinowym. W naszej Sali Konferencyjnej oferujemy Państwu: * nowoczesną tablicę interaktywną, posiadającą możliwość zarządzania komputerami * projektor multimedialny * podłączenie do internetu w technologii bezprzewodowej oraz przewodowej (sieć zabezpieczona i wydzielona; łącze synchroniczne o prędkości 2 Mb/s) * flipchart, markery * profesjonalne nagłośnienie * mikrofony bezprzewodowe (ręczny i telewizyjny) * DVD, telewizor * klimatyzację, wentylację * możliwość zaciemnienia okien

Opinie o hotelu

9.9/10 średnia ocena obiektu
2010-05-04
średnia ocena:
9.8/10
jakość: 10, obsługa: 9, lokalizacja: 10, wyżywienie: 10, zakwaterowanie: 10

Polecam! Hotelik przytulny, blisko do centrum. Bardzo smaczne śniadania.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Victoria
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.