Hotel Haston City

Ul. Irysowa 1-3
51-117 Wrocław
Ceny już od 261 PLN
Średnia cena rezerwacji: 261 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
7/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (47)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Haston City - Opis hotelu

Położenie - Hotel Haston City

Haston City Hotel to luksusowy hotel biznesowy położony w malowniczej okolicy, przy głównej trasie na Poznań, w bezpośredniej bliskości obwodnicy śródmiejskiej, z której jest dogodny zjazd do hotelu. Lokalizacja obiektu, zaledwie cztery kilometry od Centrum Miasta sprawia, że bez trudu można się dostać do najbardziej strategicznych miejsc Wrocławia.

Wyposażenie - Hotel Haston City

Hotel oferuje 111 komfortowych, przestronnych, klimatyzowanych pokoi, każdy wyposażony w sejf na laptop, minibar, szybkie łącze internetowe oraz telewizor LCD, mini sety do parzenia herbaty i kawy. Obiekt przystosowany jest do potrzeb Gości niepełnosprawnych.

Wyżywienie

Wielbicieli oryginalnych smaków zapraszamy do naszej nowoczesnej restauracji, oferującej bogate menu i niezwykłą atmosferę, gwarantującą relaks w komfortowym otoczeniu. Lobby bar usytuowany w pobliżu recepcji, zaprasza wszystkich spragnionych atmosfery pubowej, gdzie można spróbować mistrzowskich miksów naszych barmanów.

Możliwości konferencyjne

Całkowita powierzchnia Centrum Konferencyjnego w hotelu Haston City Hotel to około 1500 m2. Centrum posiada siedem wielofunkcyjnych sal konferencyjno-bankietowych z najnowocześniejszym sprzętem audiowizualnym. Każda z sal posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu, manualnie sterowaną klimatyzację, wysokiej klasy sprzęt konferencyjny. Duży wybór sal o zróżnicowanej powierzchni oraz możliwość ich łączenia pozwalają na organizowanie zarówno kameralnych spotkań, jak i dużych konferencji, szkoleń i bankietów. Sale w różnej aranżacji, w zależności od potrzeb mogą pomieścić od 60 do 600 osób (sala na parterze). Jednocześnie możemy obsłużyć do tysiąca osób we wszystkich salach.

Opinie o hotelu

7/10 średnia ocena obiektu
2014-04-30
średnia ocena:
8/10
jakość: 8, obsługa: 8, lokalizacja: 8, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 8

Hotel Haston odwiedzam za kazdym razem podczas moejj wizyty w we Wrocławiu i bede go odwiedzal nadal a ceny najlepsze na rezerwuje.pl

2013-11-14
średnia ocena:
8/10
jakość: 5, obsługa: 9, lokalizacja: 8, wyżywienie: 9, zakwaterowanie: 9

Wszystko O.K. Miła obsługa na wysokim poziomie. Smaczna kuchnia. Pokoje bez zarzutu czyste, pełny komfort.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Haston City Hotel
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.