Hotel Scandic Wrocław

Ul. Piłsudskiego 49/57
50-032 Wrocław
Ceny już od 499 PLN
Średnia cena rezerwacji: 499 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
8.2/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (57)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU i

Hotel Scandic Wrocław - Opis hotelu

Położenie - Hotel Scandic Wrocław

Scandic Wrocław jest idealnie położony w samym centrum Wrocławia, w pobliżu malowniczego Starego Rynku, Opery Wrocławskiej, Teatru Muzycznego Capitol, Teatru Polskiego oraz Filharmonii Wrocławskiej, 300 m od głównej stacji kolejowej, przy eleganckim pasażu handlowym Arkady Wrocławskie i oddalony o 15 km od lotniska Wrocław ? Starachowice.

Zakwaterowanie - Hotel Scandic Wrocław

Hotel Scandic Wrocław posiada 164 klimatyzowane pokoje, z których 22 to pokoje typu superior, oraz 4 pokoje typu junior suite. Każdy z pokoi wyposażony został w system umożliwiający bezpośrednie połączenia internetowe oraz telefoniczne. W pokojach znajduje się także telewizja kablowa i satelitarna. Dla stworzenia komfortowych warunków wydzielone zostały osobne piętra dla osób palących i niepalących. Hotel w pełni przystosowany został do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada również specjalnie przygotowany w tym celu pokój w myśl polityki Accessibility for all.

Wyposażenie

Scandic Wrocław serdecznie zaprasza do Fitness Centre, gdzie Goście mają możliwość zrelaksowania się w hotelowej siłowni, w saunie fińskiej, skorzystania z gabinetu masażu, możliwość bezpłatnego korzystania z rowerów i kijków do nordic walki. Bezprzewodowy Internet na terenie Hotelu. Program lojalnościowy: Frequent guest programme dla wszystkich Gości hotelowych.

Wyżywienie

Naszym celem jest stałe podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług. Dlatego też z ogromną przyjemnością informujemy, iż remontujemy naszą restaurację i bar; do całkiem nowych wnętrz zaprosimy naszych Gości już od września 2013! A tymczasem zachęcamy do skorzystania z rozszerzonej oferty w minibarach i sklepiku Scandic. Śniadania serwowane są w Restauracji Concerto na poziomie +1.

Możliwości konferencyjne

Hotel posiada szerokie możliwości w zakresie organizacji kameralnych spotkań, konferencji, bankietów dla grup liczących nawet do 450 osób. Scandic Wrocław oferuje 7 sal wielofunkcyjnych o metrażu od 15 do 250 m2. Wszystkie sale są bogato wyposażone w nowoczesny sprzęt umożliwiający profesjonalne prowadzenie spotkań. Komfort zapewniają również przeszklone, dobrze oświetlone i klimatyzowane pomieszczenia.

Opinie o hotelu

8.2/10 średnia ocena obiektu
2014-04-30
średnia ocena:
8/10
jakość: 8, obsługa: 8, lokalizacja: 8, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 8

Wrocław jest pięknym miastem ale dzięki temu hotelowi na pewno jeszcze do niego wroce i koniecznie do tego hotelu poniewaz było w nim tak dobrze, że prawie z niego nie wychodziłam

2011-09-26
średnia ocena:
8.4/10
jakość: 8, obsługa: 10, lokalizacja: 8, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 8

dobrze się czułem w hotelu


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Scandic Wrocław
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.