Ośrodek wypoczynkowy Hyrny

Ul. Piłsudskiego 20
34-500 Zakopane
Ceny już od 122 PLN
Średnia cena rezerwacji: 122 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
7.9/10 - średnia ocena obiektu

Galeria zdjęć (28)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Hyrny - Opis obiektu

Położenie - Hyrny

W Zakopanem przy ulicy Piłsudskiego, która biegnie od Krupówek pod skocznię mieści się Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy "Hyrny" z którego roztacza się wspaniały widok na Tatry i okolicę.

Zakwaterowanie - Hyrny

Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy "Hyrny" posiada 283 miejsca noclegowe w pokojach jedno, dwu osobowych i apartamentach, pokoje są z łazienkami i WC, wyposażone w TV-sat, telefony, internet, część z balkonami.

Wyposażenie

Do dyspozycji gości jest jadalnia, kawiarnia, basen, sala konferencyjna na 280 osób, klimatyzowana, wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia oraz cztery salki każda dla około 30 osób. Na terenie obiektu znajduje się Centrum Odnowy Biologicznej.

Wyżywienie

Do dyspozycji gości jest jadalnia i kawiarnia.

Możliwości konferencyjne

Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy "Hyrny" przygotowany jest do profesjonalnej obsługi konferencji, szkoleń, spotkań. Dysponujemy klimatyzowaną salą konferencyjną na 280 osób w układzie kinowym, 230 osób w układzie szkolnym z możliwością podziału na dwie sale, wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia audio i multimedialne oraz czterema salkami każda dla około 30 osób. Hol o powierzchni 500 m2 jest przystosowany do organizacji stoisk reklamowych, wystaw, targów.

Opinie o hotelu

7.9/10 średnia ocena obiektu
2009-06-07
średnia ocena:
9/10
jakość: 10, obsługa: 8, lokalizacja: 10, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 9

Super lokalizzacja, duzy parrking. Cena ok. 140 zl za dwojke ze sniadaniem. pokoj z balkonem, nowymi meblami i czysta lazienka. Cena jak w domu wczasowym i brak problemu z wynajeciem pokoju nawet na jedna noc. Cena jak w pensjonacie, a usluga jednak hotelowa.

2009-01-03
średnia ocena:
9/10
jakość: 9, obsługa: 10, lokalizacja: 10, wyżywienie: 8, zakwaterowanie: 8

Bardzo dobry hotel, obsługa i wyżywienie. Cena adekwatna do standardu. Wracam chętnie wielokrotnie w ciągu roku w to miejsce.


Prezentowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników. Trivium Travel Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Więcej opinii o hotelu Hyrny
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.