acama Hotel & Hostel Kreuzberg

Tempelhofer Ufer 8/9
berlin

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

acama Hotel & Hostel Kreuzberg - Opis hotelu

Obiekt acama Hotel & Hostel Kreuzberg jest zlokalizowany w berlińskiej dzielnicy Kreuzberg, zaledwie 300 metrów od stacji metra Möckernbrücke i Hallesches Tor. Oferuje on pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów kablowych i zapewnia urozmaicone śniadanie w formie bufetu. Personel recepcji służy pomocą przez całą dobę.

Z okien budynku roztacza się widok na kanał Landwehrkanal. Obiekt oddaje do dyspozycji kolorowe pokoje z komfortowymi drewnianymi łóżkami i łazienką. Ich wnętrza przyozdobione są obrazami autorstwa Otmara Alta.

We wspólnym salonie znajduje się telewizor z dużym ekranem i odtwarzaczem DVD oraz stół do gry w piłkarzyki. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można korzystać z bezpłatnego WiFi.

W wolnej chwili Goście mogą zrelaksować się w barze i na tarasie słonecznym. Przez cały dzień w obiekcie serwowana jest bezpłatna kawa i herbata.

Obiekt acama jest oddalony o 15 minut spacerem od modnej ulicy Bergmannstraße. Do dawnego przejścia granicznego Checkpoint Charlie można zaś z niego dojść w niespełna 20 minut.

Informcje dodatkowe

Goście proszeni są o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Stosowną informację można wpisać w miejscu na uwagi w formularzu rezerwacji lub przekazać bezpośrednio personelowi.

Rodzaj łóżek umieszczonych w poszczególnych pokojach może różnić się od podanego w opisie. Pokoje przydzielane są w zależności od dostępności. Wspomniane w opisie łóżka podwójne mogą składać się z 2 pojedynczych materaców, które dzieli niewielka przerwa. Istnieje możliwość rezerwacji pokoju wieloosobowego do wykorzystania przez 1 lub 2 osoby.

W przypadku rezerwacji opiewających na kwotę 1000 EUR lub większą obiekt wymaga uiszczenia przedpłaty w wysokości 50%.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.