Adele Designhotel

Greifswalder Straße 227
10405 berlin

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Adele Designhotel - Opis hotelu

Adele Designhotel to niewielki, ekskluzywny hotel znajdujący się w berlińskiej dzielnicy Prenzlauer Berg. Oferuje on zakwaterowanie w pokojach i apartamentach, które urządzone są w stylu art déco. Obejmują one przestronną łazienkę wyłożoną naturalnym kamieniem. Podłogi pokoi i apartamentów zostały wyłożone drewnem w ciepłym odcieniu.

Ten hotel designerski jest usytuowany tuż obok malowniczego parku Friedrichshain. Alexanderplatz jest od niego oddalony o 1 km. Wnętrza zostały zaprojektowane przez Thomasa Herrendorfa. Wszystkie pokoje i apartamenty są wyposażone w stację dokującą, system nagłośnieniowy oraz sejf. Zapewniono w nich bezpłatne WiFi.

Codziennie w sąsiedniej kawiarni jest podawane słynne, doskonałe śniadanie.

Z obiektu można w niecałe 5 minut dojechać tramwajem do sklepów i placu Alexanderplatz, przy którym znajduje się szereg przystanków komunikacji miejskiej. Stamtąd natomiast można dostać się do wszystkich części miasta. Hotel znajduje się także nieopodal sklepów i barów zlokalizowanych przy placu Hackescher Markt i Kollwitzplatz.

Informcje dodatkowe

Recepcja czynna jest tylko od 07:30 do 20:00. Goście planujący przyjazd po godzinie 20:00 proszeni są o wcześniejszy telefoniczny lub e-mailowy kontakt z personelem obiektu.

Obiekt oferuje karty parkingowe do strefy parkowania obejmującej ulice sąsiadujące z hotelem. Karty są zapewniane w zależności od ich dostępności. Opłata za parkowanie wynosi 7 EUR dziennie.

Aby wjechać do centrum Berlinu, należy posiadać nalepkę ekologiczną (Umweltplakette).

We wszystkich pokojach, apartamentach i hotelowych pomieszczeniach obowiązuje zakaz palenia. W przypadku złamania tego zakazu może zostać naliczona dodatkowa opłata.

Doba hotelowa 15:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.