TravelPartner.pl umożliwia Państwu rezerwację hoteli nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Oferujemy ponad 1 000 000 hoteli w 100 000 miejscowości na 6 kontynentach. Naszymi atutami są niskie ceny, często niższe nawet o 80% od cen obowiązujących bezpośrednio w hotelu, bezpieczeństwo procesu rezerwacji, gwarancja wolnych miejsc oraz szeroki wachlarz form płatności za rezerwację - począwszy od płatności na miejscu w obiekcie (gotówką lub kartą kredytową), po przelewy bankowe - z fakturą VAT w PLN (w przypadku chęci skorzystania z tej formy płatności prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta).
System rezerwacyjny Booking wymaga przeważnie podania danych karty kredytowej w celu gwarancji rezerwacji, przy czym sama płatność nastąpi na miejscu w obiekcie (czasami hotel może wcześniej pobrać płatność z karty). Tylko u nas za rezerwacje z systemu Booking otrzymają Państwo dodatkowo bony rabatowe na kolejne rezerwacje i punkty w programie lojalnościowym Travel Premium Club!

Uwaga: w celu naliczenia punktów i otrzymania bonu rabatowego należy po jej zakończeniu przesłać numer rezerwacji wraz z terminem pobytu i kwotą lub kopię potwierdzenia rezerwacji na adres: biuro@travelpartner.pl