Ibis Praha Old Town

Na Porici 5
Praga
Ceny już od 270 PLN
Średnia cena rezerwacji: 0 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 00:00 - 07:00 - 12:00

Galeria zdjęć (56)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Ibis Praha Old Town - Opis obiektu

Opis hotelu - Ibis Praha Old Town

Hotel Ibis Praha Old Town położony jest w sercu Pragi, w odległości 100 metrów od Starego Miasta. W pobliżu budynku przebiega główna ulica handlowa Na Porici.
Obiekt Ibis Praha oferuje klimatyzowane pokoje z prysznicem i toaletą. W niektórych z nich znajduje się także telewizor z płaskim ekranem. Cały budynek przystosowany został do potrzeb osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Na życzenie hotel oferuje również pokoje z łazienką przystosowaną dla osób niepełnosprawnych.
W hotelu Ibis Praha obowiązuje zakaz palenia. W dniu przyjazdu Goście mogą wykupić obfite śniadanie w formie bufetu. Poza godzinami otwarcia restauracji przekąski i napoje serwowane są w barze Rendezvous.
Zaledwie 500 metrów dzieli obiekt Ibis Praha Old Town od Rynku Staromiejskiego, placu Wacława i dzielnicy żydowskiej. Odległość od Mostu Karola wynosi 1 km, a od Zamku na Hradczanach ? 1,5 km. Hotel oddalony jest o 100 metrów od najbliższego węzła komunikacji publicznej Namesti Republiky. Opera Narodowa usytuowana jest w odległości 800 metrów od obiektu.

Ważne informacje - Ibis Praha Old Town

Pragniemy poinformować Państwa, że za dodatkową opłatą hotel oferuje całodobowy transfer z lotniska. Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z tej usługi, prosimy o wcześniejszy kontakt z personelem i podanie numeru lotu oraz planowanej godziny przybycia na miejsce.
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.