Ivbergs Hotel Berlin Messe

Heerstr. 5
Berlin
Ceny już od 154 PLN
Średnia cena rezerwacji: 0 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 07:00 - 12:00

Galeria zdjęć (30)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Ivbergs Hotel Berlin Messe - Opis obiektu

Opis hotelu - Ivbergs Hotel Berlin Messe

Ivbergs Messehotel to trzygwiazdkowy obiekt usytuowany w berlińskiej dzielnicy Charlottenburg, 10 minut spacerem od centrum wystawowego w Berlinie. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację i telewizor z płaskim ekranem.
Ivbergs Messehotel zapewnia przytulnie urządzone wnętrza w eleganckich kolorach. We wszystkich pokojach znajduje się biurko i łazienka. Z WiFi można korzystać za dodatkową opłatą. Przez 1 godzinę WiFi w recepcji oferowane jest bezpłatnie.
Codziennie rano w jasnej sali śniadaniowej serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Wieczorem Goście mogą odprężyć się w barze. Obsługa pokoju dostępna jest do godziny 00:00.
Ivbergs Messehotel usytuowany jest naprzeciwko stacji metra Theodor-Heuss-Platz. Ze stacji tej można dojechać bezpośrednio na Stadion Olimpijski, na popularny Plac Poczdamski oraz do Wieży Telewizyjnej przy placu Alexanderplatz.
Personel całodobowej recepcji służy pomocą w organizacji transferów i wycieczek z przewodnikiem. Dojazd na lotnisko Tegel zajmuje 10 minut.

Ważne informacje - Ivbergs Hotel Berlin Messe

Opłatę za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu. Hotel nie wystawia faktur dla firm.
Jedna rezerwacja może obejmować maksymalnie 5 pokoi. Goście, którzy chcą zarezerwować więcej niż 5 pokoi, proszeni są o dokonanie kolejnej rezerwacji.
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.