Ośrodek wypoczynkowy Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk

Ul. Rodziewiczówny 1
78-100 Kołobrzeg
Ceny już od 280 PLN
Średnia cena rezerwacji: 280 PLN
Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Galeria zdjęć (60)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk - Opis obiektu

Położenie - Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk

Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk w malowniczym Kołobrzegu oferuje Państwu pobyty wczasowe, sanatoryjne, rehabilitacyjne oraz weekendowe. Unikatowe położenie naszego obiektu bezpośrednio nad brzegiem morza zapewni Państwu wspaniały wypoczynek i kurację przy akompaniamencie szumu fal ? najpiękniejszej muzyki Morza Bałtyckiego. Tylko u nas skorzystają Państwo z bezcennych bogactw kołobrzeskiego uzdrowiska ? dobroczynnej solanki oraz borowiny.

Zakwaterowanie - Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk

"Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Bałtyk I? dysponuje 165 malowniczo położonymi pokojami, w tym: jedno i dwuosobowymi oraz apartamentami. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV? sat, telefon oraz lodówka. W pokojach istnieje możliwość korzystania z internetu bezprzewodowego. W apartamentach dodatkowo mieści się aneks kuchenny. Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Bałtyk II? oferuje 138 komfortowo wyposażonych jedno-, dwu- i trzyosobowych pokoi oraz apartamentów. Do dyspozycji gości są trzy pokoje przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV? sat, telefon oraz lodówka. W pokojach istnieje możliwość korzystania z internetu przewodowego. Apartamenty położone na czwartym piętrze posiadają dodatkowo aneks kuchenny."

Wyposażenie

Na terenie Sanatorium Bałtyk znajdują się następujące punkty usługowe, dzięki którym Państwa pobyt w naszym obiekcie będzie jeszcze ciekawszy i bardziej komfortowy: Salon Urody Clara May; Kantor wymiany walut; Lobby bar "Cafe Gruszecki"; Sklep "Bałtyk", który oferuje kosmetyki oraz różnorodne artukuły z logo S.U.Bałtyk, m.in. kubki, torebki na zakupy, ręczniki, plastry borowinowe; Kiosk; Butik z odzieżą i biżuterią damską; Stanowisko z dostępem do internetu; Punkt organizatora imprez kulturalno-rozrywkowych.

Wyżywienie

"Restauracja Sanatorium Bałtyk zaprasza Gości nowoczesnym i przytulnym wnętrzem oraz różnorodnością smaków tradycyjnej kuchni polskiej. Na życzenie gości serwujemy również posiłki w ramach diety lekkostrawnej, cukrzycowej, odchudzającej i innych według indywidualnych zaleceń dietetyka. Wszystkie posiłki podawane są w formie różnorodnego bufetu szwedzkiego. W naszej restauracji mogą się Państwo delektować smacznym jedzeniem podziwiając piękno nadmorskiej plaży. Zapewniamy, że wykwintna kolacja smakuje jeszcze lepiej w promieniach zachodzącego słońca odbijających się od morskich fal?"

Możliwości konferencyjne

Zapraszamy również klientów biznesowych do organizacji wszelkiego rodzaju imprez, konferencji, szkoleń oraz bankietów. Dysponujemy elegancką salą konferencyjną i oryginalnym ogrodem zimowym, które razem tworzą idealne warunki dla tego typu spotkań. Oferujemy Państwu organizację szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych w klimatyzowanej sali konferencyjnej, która wyposażona jest w profesjonalny sprzęt: rzutnik multimedialny, flipchart, nagłośnienie bezprzewodowe, ekran automatycznym, dostęp do Internetu (sieć LAN), zaciemnienie. Nowoczesne wyposażenie i prosty, elegancki wystrój sali sprzyjają koncentracji i sprawnemu przebiegowi wszelkich organizowanych spotkań i konferencji.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.