Ośrodek Chalkozyn

ul. Zdrojowa 1, 78-100 Kołobrzeg
Doba hotelowa -

Galeria zdjęć (16)

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA OBIEKTU i

Chalkozyn - Opis obiektu

Interferie w Kołobrzegu (Chalkozyn) to kompleks wypoczynkowo-rehabilitacyjny, oferujący smaczną i zdrową kuchnię i szeroką gamę zabiegów leczniczych. Ośrodek gwarantuje domową, polską kuchnię z tradycyjnymi posiłkami. Do dyspozycji gości mamy kawiarnię, gdzie odbywają się codziennie wieczorki taneczne. Można również odpocząć w klimatyzowanym patio. Ośrodek położony jest w strefie uzdrowiskowej, niedaleko promenady i Parku Zdrojowego, w bliskiej odległości od morza (200m).

Ośrodek posiada 301 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają telefon, radio, TV SAT oraz pełen węzeł sanitarny. W obiekcie znajduje się winda, kawiarnia, bilard.

Rehabilitacja

Ośrodek posiada własną, bogato wyposażoną w nowoczesny sprzęt bazę zabiegową oferującą gościom szeroką gamę zabiegów leczniczych.

Oprócz standardowych zabiegów takich jak różnego rodzaju masaże, kąpiele, borowina i zabiegi elektryczne polecamy Państwu również niedawno wprowadzone do naszej oferty: galwanoborowinę i limphatron.

Zabiegi oferowane w naszym obiekcie z pewnością pomogą Państwu odzyskać siły witalne i dobre samopoczucie.

Pobyt w naszym ośrodku sprzyja leczeniu schorzeń układu krążenia, narządów ruchu, cukrzycy, górnych dróg oddechowych.
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.